به گزارش صبح توس؛ محمدجواد یزدانی عصر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت کرونا در کاشمر تا ساعت ۱۶ یازدهم فروردین ۹۹، اظهار داشت: تاکنون ۵۳۲ بیمار بصورت سرپایی به اورژانس بیمارستان مراجعه نموده اند که۷۳ نفر بستری و ۴۵۹نفر بصورت سرپایی خدمت دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون  تعداد ۱۷۵ نفر با علائم عفونت حاد تنفسی در بیمارستان شهید مدرس (ره) بستری شده اند، که ۱۳۳ نفر بهبود یافته و ترخیص شده اند، خاطرنشان کرد: تاکنون از ۸۲ بیمار در بیمارستان شهید مدرس (ره) کاشمر نمونه گیری شده که نتایج ۵۹ مورد مشخص شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با تاکید بر اینکه تعداد ۳۳ مورد از نتایج آزمایشات کرونا مثبت و  ۲۶مورد منفی بوده و هنوز جواب ۲۳ مورد مشخص نشده است، تصریح کرد: از تعداد نتایج مثبت اعلام شده  ۲۶ مورد کاشمری، ۵ مورد خلیل آبادی و ۲مورد بردسکنی است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه ۱۳ نفر در بیمارستان مدرس شهرستان کاشمر با نتیجه قطعی کرونا فوت کرده اند که 8 نفر از کاشمر و 5 نفر مربوط به خلیل آباد است، اذعان کرد: در حال حاضر تعداد ۲۱ بیمار با علائم حاد تنفسی  در بیمارستان شهید‌ مدرس(ره) کاشمر بستری هستند.

انتهای پیام/