علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به دیروز 7791 نفر در دو ورودی تربت حیدریه توسط تیم های امدادی کنترل و تب سنجی شدند که از این تعداد 9 نفر مشکوک و به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

وی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به امروز این میزان غربالگری به 1919 نفر کاهش داشته که از این تعداد 34 نفر مشکوک به دانشگاه علوم پزشکی گزارش شده است.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: طی 24 ساعت گذشته منتهی به امروز 15 فقره خودروی غیر بومی با جریمه 500 هزار تومانی و دو خودروی دیگر با توقیف توسط پلیس راه اعمال قانون شدند، ضمن آنکه یک خودروی پراید نیز در میدان 22 بهمن که قصد جابجایی مسافر داشته با جریمه 500 هزار تومانی اعمال قانون شد.

وی گفت: همچنین 9 واحد صنفی متخلف نیز طی 24 ساعت گذشته در شهر تربت حیدریه پلمپ شدند.

بارش32.5 میلی متری باران در تربت حیدریه

احسان کریمی، معاون فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت: تا ساعت 10 صبح امروز در ایستگاه تربت حیدریه 32.5 میلی متر باران داشتیم که در برخی از ایستگاههای منطقه این میزان بارش کمتر و در برخی نقاط نیز بیشتر گزارش شده است.

وی بیان کرد: روان آب ها در تمام رودخانه های فصلی شهرستان بدون مشکل جریان دارد و از شب گذشته تاکنون پرسنل شهرداری نسبت به آب گرفتگی معابر در خیابان ها و معابر فرعی اقدام کردند.

انتهای پیام/