به گزارش صبح توس؛ سردار ماشالله جان نثار، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان ، مرزبانان این استان با اشرافیت اطلاعاتی و طی عملیات هایی موفق شدند بیش از 123 کیلوگرم مواد مخدر را کشف نمایند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد : مرزبانان طی رصد کامل مرز و انجام عملیات های جداگانه در مسیرهای ورود احتمالی قاچاقچیان مواد مخدر، موفق شدند ضمن کشف مواد ، یک دستگاه خودرو توقیف و 1 نفر قاچاقچی را دستگیر و به مراجع قانونی تحویل نمایند.

 

سردار "جان نثار" در ادامه تصریح کرد: مرزبانان موفق شدند در محل های درگیری 123 کیلو و 300 گرم مواد افیونی از نوع تریاک را از قاچاقچیان کشف نمایند.

 

فرمانده مرزباني استان در پايان خاطر نشان کرد: دشمنان این خاک و بوم از هر فرصتی به منظور پیشبرد اهداف شوم خود مانند ورود مواد مخدر به داخل خاک کشور عزیزمان استفاده می کنند. اما در این راستا مرزبانان خراسان رضوی همانند همیشه مانند کوهی استوار در برابر این قانون شکنان و سوداگران مرگ ایستاده تا با جلوگیری از محموله های مواد مخدر و با نشان دادن برخورد قاطع و جدی اهداف شوم آنان را نقش بر آب کرده و لذت زندگی در سایه جامعه ای امن را برای هموطنان به ارمغان آوریم.

انتهای پیام/