خالقداد عرب فرماندار رشتخوار، صبح امروز در گفت و گو با صبح توس گفت: همزمان با آغاز اجرای طرح ملی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا (فاصله گذاری اجتماعی) این طرح در مبادی ورودی رشتخوار نیز به حالت اجرا درآمد و کار کنترل و بازگشت خودورهای غیربومی در این نقاط در حال انجام است.

وی در ادامه، گفت: در صورتی که تخلفی از رانندگان عزیز صورت گیرد، طبق قوانین فرد متخلف به مبلغ 500 هزار تومان جریمه و خودروی آن به مدت یک ماه توقیف می شود.
عرب همچنین در ادامه، یادآور شد: در پی اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در رشتخوار بازرسی و کنترل رعایت تعطیلی صنوف غیر ضرور در رشتخوار با سرپرستی اکیپی متشکل از، معاونت عمرانی فرمانداری، پلیس اماکن، نیروی انتظامی، بازرسان اداره صمت و نماینده اتاق اصناف شهرستان نیز انجام شد.

فرماندار رشتخوار  افزود: در این بازدیدها تذکرات لازم به تعداد محدودی از واحدهای متخلف که نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام نکرده اند، داده شد و به نامبردگان ابلاغ گردید در صورت عدم اجرای مفاد طرح طبق دستورالعمل ابلاغی به مدت یک ماه  پلمپ خواهند شد.

وی در پایان از کلیه متصدیان صنوفی که در اجرای این طرح با تعطیلی واحد صنفی خود همکاری لازم را با ستاد مقابله با کرونای این شهرستان داشتند تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/