به گزارش صبح توس؛ مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر در جمع خبرنگاران از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا از صبح روز ۸ فروردین از ورود پلاک های غیر بومی به شهرستان در مبادی ورودی جلوگیری خواهد شد.

وی همچنین ادامه داد: اکیپی شامل نیروهای پلیس راه ،ثبت احوال و بهداشت و درمان و نماینده فرمانداری با استقرار در محورهای ورودی به شهرستان در محور شادمهر به کاشمر در بهاریه ، محور فیض آباد به کاشمر در سه راه عارف آباد و در محور نیشابور از روستای اکبرآباد ضمن بررسی پلاک های خودروها و کارت ملی افراد از ورود افراد وخودروهایی با پلاک غیر بومی که قصد ورود به شهرستان را دارند جلوگیری خواهند کرد.

رییس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا کاشمر خاطر نشان کرد: تردد پلاک های غیر بومی در سطح شهرستان براساس مصوبه کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ۵۰۰ هزار تومان جریمه و توقیف خواهند شد.

وی با تاکید بر تداوم ممنوعیت تردد و اتراق در تفرجگاه ها و کلاته ها در روز ۱۳ فروردین تصریح کرد: در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در روز ۱۳ فروردین طرح ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از درب منزل اجرا خواهد شد و براساس این طرح از ساعت ۵ صبح تا ۲۴ روز ۱۳ فروردین تردد خودرو شخصی و موتور سیکلت در سطح شهر وحضور در تفرجگاهها و ییلاقات ممنوع وخودرو متخلفین  توسط راهنمایی و رانندگی جریمه خواهد شد.

ساقی ضمن تشکر از همراهی و مشارکت مردم فهیم شهرستان در مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا از همه شهروندان خواست تا ستاد شهرستان را در اجرای این طرح با ماندن در خانه تا شکست ویروس کرونا همراهی کنند.

انتهای پیام/