هادی ترقی، عضو شورای اسلامی شهر نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس گفت: متأسفانه بخشی از مردم به توصیه‌های مکرر ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد قطع زنجیره انتقال و ماندن در خانه کم‌توجه هستند، لذا ضروری به نظر می‌رسد تا با ایجاد محدودیت برای ورود به تفرجگاه‌های نیشابور از جان همشهریان محافظت شود.

وی افزود: متأسفانه آمار مبتلایان به ویروس کرونا در نیشابور سه‌رقمی و آمار جان‌باختگان دورقمی شده است و مراکز درمانی با محدودیت فضا برای پذیرش بیماران مواجه هستند.

عضو شورای اسلامی شهر نیشابور تصریح کرد: در شرایطی که کادر درمان چند هفته است به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی هستند و اکثر همشهریان نیز با رعایت نکات بهداشتی به پویش "در خانه بمانیم" پیوسته‌اند، متأسفانه عده‌ای از همشهریان و گردشگران نسبت به توصیه‌های بهداشتی کم‌توجه هستند، به‌گونه‌ای که طی روزهای اخیر شاهد حضور تعداد قابل‌توجهی از مردم در تفرجگاه‌های حاشیه شهر و تشکیل اجتماعات خانوادگی در نقاط گوناگون بودیم.

ترقی یادآور شد: از شورای تأمین شهرستان تقاضا دارم حداقل تا پایان فروردین با ایجاد محدودیت برای ورود به تفرجگاه‌ها، بستر لازم برای رعایت بیشتر اصول بهداشتی به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را فراهم کنند.

انتهای پیام/