به گزارش صبح توس؛ امیر حسینی رئیس پلیس اماکن مشهد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در رابطه با نظارت های صورت گرفته اماکن در مشهد گفت:  روال به این صورت است که ستاد پیشگیری از کرونا، اصنافی که در این مدت، ضرورتی به فعالیت آنان وجود ندارد را به اتاق اصناف اعلام می‌کند، اصناف هم این موارد را با اتحادیه‌های مربوطه در میان می‌گذارد و در نهایت واحدها از اتحادیه‌ها مطلع می‌شوند.

رئیس پلیس اماکن مشهد  ادامه داد: چنانچه صنوف مربوطه تمکین نکنند، اتاق اصناف تذکر می‌دهد و چنانچه واحد مربوطه دوباره تمکین نکند اماکن وارد عمل شده و برابر قانون صنفی و طبق مقررات و ضوابط عمل می‌کند.

وی ضمن بیان اینکه تذکرات لازم به صنوف توسط گشت‌های مشترک بین اتاق اصناف و اماکن داده می‌شود، تصریح کرد: در این مدت به صورت موردی شهروندان و اتاق اصناف گزارشاتی داده‌اند که وارد عمل شده و تذکر داده‌ایم، اما تعداد محدود بوده است.

حسینی ضمن اشاره به‌اینکه واحدهای مربوطه در صنوف مختلف فعالیت داشتند، گفت: بسیاری از این موارد با تذکر رفع شده و اقدام به بستن واحد خود کرده‌اند.

رئیس پلیس اماکن مشهد با بیان اینکه در این مدت برخورد قهری آنچنانی صورت نپذیرفته است، خاطرنشان کرد: گشت‌های کنترلی اماکن هر روز مشغول نظارت هستند، البته در این مدت نظارت‌ها تشدید هم شده است.

وی تاکید کرد: خوشبختانه بیشتر واحدها صنفی به تذکرات تمکین می‌کنند.

انتهای پیام/