به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در جمع اعضای کمیته جهادی پویش مردمی مقابله با کرونا شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: جوانان خلیل‌آباد با بهره‌گیری از فرصت‌های رسانه‌ای، فضای مجازی و شور جوانی رسالت خود را در این میدان ایفا کنند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: فرمانداری خلیل‌آباد براساس وظیفه خود به طور قطع از این برنامه و حرکت جهادی حمایت های لازم را خواهد داشت.

فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه غلبه بر کرونا مستلزم بسیج جمیع نیروها و هم راستا شدن با هم در یک مسیر است، تصریح کرد: بدون مشارکت اجتماعی عبور از این گردنه به سختی امکان پذیر است.

وی با اشاره به برخی طرح‌های مطرح شده در پیشگیری و مقابله با کرونا، اذعان کرد: تصمیم گیری در زمینه مقابله با این بیماری مستلزم تفکری همه جانبه نگر است.

قاسم‌پور با اشاره به لزوم نگاه همه جانبه به موضوع، عنوان کرد: امروز بهداشت جهانی از همه گیری این بیماری در ۱۶۰ کشور جهان سخن می گوید و بی شک در مقابله با این وضعیت صرف امکانات دولت ها به تنهایی کفاف نخواهد کرد و اگر مجموعه های انسانی و مردمی در این مسیر همراهی نداشته باشند، دولت به تنهایی با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

وی ضمن تشکر از خیرین و اعضای جبهه پویش مردمی مقابله با کرونا و تاکید بر آمادگی کامل تمامی دستگاه­های اجرایی به منظور حمایت و پشتیبانی از این گروه جهادی، تشریح کرد: امیدواریم با همت مردم و عملیاتی کردن شعار در خانه بمانیم این ویروس منحوس را ریشه کن می‌کنیم.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر لزوم نظارت کامل شبکه بهداشت بر روند تامین و ارائه خدمات به مردم توسط این گروه‌های جهادی، بیان کرد: مدیریت شبکه بهداشت و درمان یک نفر کارشناس را مامور کند تا به صورت ۲۴ ساعته به منظور همراهی و نظارت بهداشتی اقدام لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/