محمدرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از توزیع سبدهای غذایی بین نیازمندان و معسران درگز خبر داد و اظهار کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اکثر خانواده‌ها به دنبال تهیه میوه و شیرینی و اقلام غذایی برای گذراندن تعطیلات خود هستند.

وی افزود: اما در این بین بسیاری از خانواده‌های محروم و نیازمند حتی توانایی تهیه یک وعده غذایی کامل را نداشته و این ایام روزهای شادی برای آنها نخواهد بود.

فرمانده سپاه درگز تصریح کرد: در همین راستا قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه درگز تعداد 100 سبد غذایی برای نیازمندان این شهرستاان در نظر گرفته بود که به همت کارکنان این ناحیه بین خانواده‌های کم بضاعت و معسران شهر و روستاهای درگز توزیع شد.

غفاری بیان کرد: این 100 سبد غذایی شامل دو کیلو گوشت قرمز، دو بسته یک کیلویی گوشت مرغ، یک کیسه 10 کیلویی برنج، 3 بطری روغن و 4 قوطی تن ماهی درجه یک به ارزش هر بسته 350 هزار تومان و مجموعا 35 میلیون تومان است.

وی ابراز کرد: به همراه سبدهای غذایی یاد شده، تعداد 1500 عدد ماسک بهداشتی تولید شده در کارگاه‌های شهرستان هم بین خانواده های نیازمند توزیع شد؛ در مجموع از ابتدای امسال تعداد سبدهای غذایی توزیع شده به بیش از 1000 مورد رسید.

فرمانده سپاه درگز در پایان خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی همواره در تلاش هستند تا با کمک به مردم و رفع مشکلات نیازمندان، گرد و غبار غم را از دل‌های آن‌ها پاک کنند.

انتهای پیام/