به گزارش صبح توس؛ شش نفر از قهرمانان سبزواری که در مسابقات آزاد و نیمه آزاد رزمی کشوری شرکت کرده بودند موفق به کسب عناوین برتر این مسابقات شدند که طی اقدامی ارزشمند 2مدال طلا 2نقره و 2برنز خود را به خانواده شهید بزرگوار قاسم سلیمانی تقدیم کردند.

الیاس چشمی دارنده مدال طلای مسابقات کشوری بابیان اینکه کسب مقام‌های دنیوی و ورزشی شاید کار سختی باشد که با تمرین بدنی حاصل شود ادامه داد: کاری شهدا انجام دادن گذشتن از تمام آن چیزی بود که یک انسان در زندگی دارد و آن نیز اهدا جان خود برای حفظ امنیت کشور بود.

وی در تشریح حرکت نمادین ورزشکاران سبزواری در خصوص اهدا مدال‌های قهرمانی خود به خانواده این شهید بزرگوار تصریح کرد: باارزش‌ترین چیزی که یک ورزشکار در حوزه کار قهرمانی به دست آورد مدال قهرمانی است و ما نیز این مدال را که حاصل تلاشمان بود به خانواده‌ای تقدیم کردیم که تمام هستی‌شان را برای ایران فدا کردند.

این قهرمان کشوری بابیان اینکه نه‌تنها شهید سلیمانی بلکه کار هیچ‌کدام از شهدا با اقدامات مادی جبران نخواهد شد تأکید کرد: مهم‌ترین کاری که ورزشکاران و دیگر اقشار جامعه بایستی انجام دهند ادامه دادن راه شهدا  پیروی از ولایت است.

انتهای پیام/