امید جلیلی، رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان‌ رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: با توجه به اعلام خبر شیوع کرونا در کشور و بر اساس گزارش واصله توسط مرکز بهداشت منطقه یک دانشگاه علوم پزشکی مشهد مبنی بر ایجاد نمایشگاه عرضه محصولات خوراکی و اجناس مخصوص ایام عید در خیابان شریعتی مشهد و احتمال انتقال ویروس کرونا از این محصولات به شهروندان، به این نمایشگاه سرکشی داشتیم.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری هرگونه نمایشگاه و اجتماعی به دلیل احتمال انتقال ویروس کرونا در مشهد، ممنوع شده است، ادامه داد: جهت حفظ سلامتی شهروندان مشهدی این نمایشگاه که با عنوان جشنواره عیدانه ویژه بهار و توسط شهرداری مشهد برپا شده بود، با حضور نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بازرسان اتاق اصناف مشهد پلمپ و اجناس ارائه شده در آن جمع‌آوری شد.

رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان‌ رضوی خاطر نشان شد: پس از تعطیلی نمایشگاه عیدانه که در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شده بود، دومین نمایشگاهی است که به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه تعطیل می‌شود.

جلیلی با تأکید بر اینکه دیگر هیچ‌گونه نمایشگاهی با عناوین عرضه محصولات عیدانه تا اطلاع ثانوی و جهت سلامتی شهروندان در مشهد برگزار نخواهد شد، افزود: از تمامی شهروندان خواهشمندیم با رعایت بهداشت فردی و محیطی از شیوع این بیماری جلوگیری کنند.

انتهای پیام/