به گزارش صبح توس؛ معصومه زاهدی بانوی کارآفرین اهل روستای کت رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با ایده ساخت ماسک با نخ ابریشمی گفت: با توجه به اینکه فرت بافی از سنت های دیرینه اهالی روستای کت در رشتخوار است و من نیز این حرفه را مدت زیادی است که دنبال میکنم، ایده ساخت ماسک با نخ ابریشمی با توجه به کمبود ماسک در بازار و نیاز مردم و آشنایان به ذهنم رسید.وی در ادامه این مطلب، افزود: در ابتدا کار برای آشنایان تعدادی ماسک ساختم که در ادامه مورد استقبال اهالی روستا و شهرستان نیز قرار گرفت.

وی در ادامه اذعان داشت: در جهت ساخت ماسک تمامی جوانب و نکات بهداشتی از لحظه تهیه نخ ابریشمی تا تحویل به مشتری رعایت می شود.

این بانوی کار آفرین یادآور شد: تهیه و ساخت هر دانه ماسک با استفاده از نخ ابریشمی با قیمت تمام شده 2500 تومان برای استفاده مشتری خواهد بود، که این موضوع علاوه بر صحت از بهداشتی بودن کار با قیمت های اکنون این کالای مورد نیاز جامعه در بازار بسیار مناسب است.

خانم زاهدی در ادامه در رابطه با گسترش کار تولیدی خود گفت: در صورت حمایت بیشتر و با به کار گیری تعداد 4 نفر دیگر امکان تولید ماسک نخ ابریشمی تا 2 هزار ماسک در روز را خواهیم داشت.

انتهای پیام/