مهدی هاشمی، مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس، اظهار داشت: : برابر مصوبه شورای سلامت و امنیت غذایی و کمیته بحران شهرستان به جهت پیشگیری ازانتقال ویروس کرونا جمعه بازار این شهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: بازگشایی مجدد جمعه بازار براساس ابلاغ شورای سلامت و امنیت غذایی و کمیته بحران شهرستان خواهد بود و تا آن زمان هیچ فردی اجازه فعالیت در این مکان را ندارد.

مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر با بیان اینکه از امروز به منظور مقابله هر چه بیشتر با شیوع ویروس کرونا، نسبت به توزیع محلول ضد عفونی کننده بین رانندگان ناوگان تاکسی شهری اقدام می‌شود، تصریح کرد: تمامی رانندگان تاکسی مکلف هستند در روز چند نوبت نسبت به گندزدایی و ضد عفونی کردن تاکسی خود اقدام کنند، برای هر تاکسی ۱.۵ لیتر که حدود ۴۵۰ تاکسی هستند مایع ضدعفونی در نظر گرفته شده که هر روز توزیع می‎شود.

وی اذعان کرد: تمامی ایستگاهها و اتوبوس‎های درون شهری در طی روز سه مرتبه گندزدایی خواهند شد، همچنین ظهر امروز دوره آموزشی برای تمامی پرسنل و نیروهای شهرداری برگزار می‎شود.

هاشمی از به حالت تعلیق درآمدن تمامی برنامه‎های فرهنگی و اجتماع محور شهر کاشمر شامل نمایشگاهها، سینما، همایش‎ها و سالن تئاتر خبر داد.

انتهای پیام/