به گزارش خبرنگار صبح توس؛ صبح امروز سید احسان قاضی‌زاده هاشمی، منتخب مردم سرخس در مجلس یازدهم با مولوی سید عبدالعزیز پارسا امام‌جمعه اهل سنت سرخس، جمعی از علما و مردم سرخس دیدار و گفتگو کرد.

امام‌جمعه اهل سنت سرخس در این دیدار از حضور مردم سرخس در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری قدردانی و انتخاب سید احسان قاضی‌زاده هاشمی را به نمایندگی مردم شهرستان سرخس در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

وی خطاب به نماینده مردم سرخس در مجلس اظهار کرد: شما امتحان خود را در دوره قبلی دادید و گام‌های بلندی را در عرصه توسعه و عمران و آبادانی در حوزه انتخابیه خودتان برداشتید.

مولوی پارسا بیان کرد: اخوت و وحدت همان‌طور که از بدو انقلاب عامل پیروزی ملت ایران شد، در جنگ تحمیلی هم این وحدت و اخوت عامل پیروزی بر رژیم بعثی شد و در همه توطئه‌های گوناگون استکبار هم، وحدت امت اسلامی عامل خنثی‌سازی توطئه‌ها شده است.

امام‌جمعه اهل سنت سرخس خاطرنشان کرد: در انتخابات اخیر هم همان‌طور که مقام معظم رهبری تأکید داشتند که ملت پای صندوق‌های رأی حضور گسترده‌ای داشته باشند و امید دشمنان اسلام را به یأس تبدیل کنند، همه به‌فرمان رهبری لبیک گفتند و با وحدت و اخوت پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کردند و این وحدت و حضور گسترده مردم تیری بر قلب ترامپ و دشمنان اسلام است.

وی تصریح کرد: مردم سرخس با درایت وحدت خود را حفظ کردند و با شوق و علاقه‌ای که به‌نظام و کشور داشتند کنار هم قرار گرفتند و نشان دادند که با همان دلگرمی اول انقلاب پای نظام و پشتیبان رهبری هستند.

مولوی پارسا یادآور شد: بنده بارها در نماز جمعه تذکر دادم که باید در انتخابات فراقومی، فرا طایفه‌ای و فرامذهبی عمل بشود و مردم رأی خود را به کسی بدهند که آگاه و توانمند باشد که این هم در حوزه انتخابیه ما عملی شد.

امام‌جمعه اهل سنت سرخس خطاب به منتخب مردم سرخس در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: خدمات صادقانه شما باعث شد که مردم بار دیگر شما را به‌عنوان نماینده خود انتخاب کنند و این عامل افتخار و سربلندی برای مردم و امید به توسعه منطقه‌ حوزه انتخابیه است.

انتهای پیام/