به گزارش صبح توس؛ آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان خراسان رضوی در "۱۲" حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

1. حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

۱

جواد نیک بین

۲۹۴۸۷

قطعی

اصولگرا

۲

رضاجلالی

۲۶۸۶۰

قطعی

مستقل

۳

محمدرضاخباز

۲۶۸۰۱

قطعی

اصلاح طلب

۴

جوادکوهسرخی

۲۴۷۷۴

قطعی

مستقل

۵

محمدرضا انبیائی

۹۴۵۱

قطعی

مستقل

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء 126 هزار و 696 رأی ماخوذه صحیح

میزان مشارکت حوزه: 50 درصد

برنده: جواد نیک بین

 

2. حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

 

عنابستانی

۸۰۰۲۸

قطعی

اصول گرا

 

 محبی نجم‌آبادی

65000 

قطعی

اصولگرا

 

بروغنی

۳۸۹۸۱

قطعی

اصولگرا

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء: ۱۸۳۱۳۵

 

میزان مشارکت حوزه:

برنده: علی اصغر عنابستانی و بهروز محبی نجم آبادی

 

3. حوزه انتخابیه گناباد و بجستان

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

محمد صفایی

۲۳۶۰۷

قطعی

اصول گرا

2

عربشاهی

۱۱۲۸۷

قطعی

 

3

پورعابدین

۴۱۴۸

قطعی

 

4

کیفی

۳۸۴۲

قطعی

 

5

سهرابی

۲۴۳۸

قطعی

 

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء: 55421

میزان مشارکت حوزه:

برنده: محمد صفایی دلویی

 

4. حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

احسان ارکانی

73818

قطعی

اصولگرا

2

هاجر چنارانی

47839

قطعی

اصولگرا

3

سید علی حسینی

32894

قطعی

اصولگرا

4

علی مروی

29224

قطعی

مستقل

5

حسین سبحانی نیا

31307

قطعی

اصولگرا

6

احمد قندهاری

16587

قطعی

اصلاح طلب

 

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء 196954

میزان مشارکت حوزه: 56 درصد

برنده: احسان ارکانی و هاجر چنارانی

 

5. حوزه انتخابیه درگز

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

حسن رزمیان مقدم

     9184

قطعی

اصولگرا

2

حامد بیهقی

8717

قطعی

اصولگرا

3

علیزاده

      6988

قطعی

اصلاح طلب

 

 

 

 

مجموع آراء: 34485

میزان مشارکت حوزه: بیش از 70 درصد

برنده: حسن رزمیان مقدم

 

6. حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

اکبر احمدپور فدکی

63994

 قطعی

اصولگرا

2

امیر توکلی رودی

30733

 قطعی

اصلاح طلب

3 مهدی آشکار 6852 قطعی  

 

 

 

مجموع آراء: 101693

میزان مشارکت حوزه: بالای ۸۰ درصد

برنده: حجت الاسلام اکبر احمدپور

 

7. حوزه انتخابیه چناران و طرقبه شاندیز

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

حسین عباسزاده امامی

۲۳۳۱۶

قطعی

اصولگرا

2

ابراهیم گلمکانی

۱۸۸۳۸

قطعی

اصلاح طلب

3

عبدالعظیم آبروش

۱۱۴۱۶

قطعی

-

4

مرتضی اسماعیل زاده

۷۶۹۴

قطعی

مستقل

5

ابوالقاسم گلمکانی

۷۲۳۵

قطعی

اعتدال

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء: ۹۳۵۴۹

میزان مشارکت حوزه:

برنده: حسین عباسزاده امامی

 

8. حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

محسن زنگنه

۵۶۷۰۶

قطعی

اصولگرا

2

سعید باستانی

49266

قطعی

اصلاح طلب

3

جواد انصاری

۱۱۶۷۲

قطعی

مستقل

4

محمد ابراهیم زاده

6470

قطعی

مستقل

5

رضا رمضانی

۳۲۴۲

قطعی

اصولگرا

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء 140934

میزان مشارکت حوزه:

برنده: محسن زنگنه

 

۹. حوزه انتخابیه سرخس، فریمان، احمد آباد و رضویه

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی

۵۶۰۰۰

قطعی

اصولگرا

2

سیدهادی طباطبایی

۲۰۰۰۰

غیرقطعی

 

3

علی اصغر نامی

۶۰۲۰

غیرقطعی

 

 

 

 

 

مجموع آراء: 116042

میزان مشارکت حوزه:

برنده: سید احسان قاضی‌زاده هاشمی

 

۱۰. حوزه انتخابیه قوچان و فاروج

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

علی آذری

44033

قطعی

 

2

هادی شوشتری

15337

قطعی

 

3

جواد رادمرد

9983

قطعی

 

4

ذکیه بیات

60058

قطعی

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء: 95987

میزان مشارکت حوزه:

برنده: علی آذری

11. حوزه انتخابیه مشهد و کلات

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

نصراله پژمان فر

439949

قطعی

اصولگرا

2

امیرحسین قاضی زاده

397448

قطعی

اصولگرا

3

جواد کریمی قدوسی

394537

قطعی

اصولگرا

4

  محمدحسین حسین زاده بحرینی

393197

قطعی

اصولگرا

5

فاطمه رحمانی

309512

قطعی

اصولگرا

 

 

 

 

 

 

 

مجموع آراء: 743881

میزان مشارکت حوزه: بیش از 40 درصد

برنده: نصراله پژمان فر/ امیرحسین قاضی زاده/ جواد کریمی قدوسی/محمدحسین حسین زاده بحرینی / فاطمه رحمانی

 

12. حوزه انتخابیه تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد

ردیف

نام کاندیدا

تعداد رای

قطعی/غیرقطعی

گرایش سیاسی

1

لیل رحیمی جهان آباد

98248

قطعی

 

2

غلامرضا اسداللهی ب

41899

قطعی

 

 

 

 

 

مجموع آراء: 180266

برنده: جلیل رحیمی جهان آباد

 

انتهای پیام/