باقر معبودی نژاد، رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد در گفت و گو با صبح توس، اظهار کرد: سرنوشت کشور به انتخابات گره خورده است و به صورت غیر مستقیم آینده کشور توسط همین نمایندگانی که مردم با انتخاب خود راهی مجلس شورای اسلامی می کنند، ساخته می شود.

وی با اشاره به اینکه ایران پیشرفته محقق نمی‌شود جز با انتخاب آگاهانه، افزود: اگر ما طالب یک ایران مستقل و پیشرفته هستیم باید افرادی آگاه، باسواد و اصلح را وارد مجلس کنیم و این امر محقق نمی شود جز با انتخابی آگاهانه و از روی شناخت از این رو به تمام مردم و مخصوصا همکاران خودم در صنف طلا فروشان توصیه می کنم حتما پیش از انتخاب در خصوص کاندیدای مورد نظر تحقیق کنید.

معبودی نژاد با تاکید بر حضور گسترده و حداکثری در انتخابات، گفت: یک نماینده باید شناخت کافی در خصوص مشکلات و مواضع کشور داشته باشد و این فرد باید فردی توانمند و دارای شجاعت و دانایی کافی باشد تا بتواند قوانینی را به تصویب برساند که به نفع مردم باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد خاطر نشان کرد: نمایندگان بکوشند تا به فکر حل مشکلات مردم باشند از این رو امروز من رای داده ام چون سرنوشت کشورم برایم مهم است و آینده کشورم در گروی انتخابات است.

انتهای پیام/