قاسمعلی اسلامی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پلاستیک مشهد در گفت و گو با صبح توس، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در تمام انتخابات نشان داده است که مردم همانند 41 سال گذشته پشت انقلاب خود هستند و نمی گذارند دشمنان از مشکلات داخلی کشور سوء استفاده کنند.

 وی با اشاره به اینکه مردم با حضور گسترده در انتخابات، حمایت خود را از انقلاب نشان دادند، افزود: شرکت در انتخابات در وضعیت کنونی کشور که شاهد رکود اقتصادی به دلیل تحریم های اقتصادی دشمن هستیم از هر زمانی واجب تر است لذا همانگونه که مردم شریف مشهد از صبح پای صندوق های رای آمده اند، تا پایان زمان رای گیری مشارکت در انتخابات با بیشترین میزان خود خواهد رسید.

اسلامی تصریح کرد: مردم ایران ثابت کرده اند که هیچگاه رهبر و انقلاب خود را تنها نخواهند گذاشت و امروز این را با حضور گسترده در انتخابات بار دیگر به جهانیان نشان دادند از طرف دیگر همکاران من نیز حضور گسترده ای در انتخابات داشتند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پلاستیک مشهد با تاکید بر انتخاب کاندیدای اصلح گفت: من همانند گذشته در انتخابات شرکت کردم تا کشورم آینده روشنی داشته باشد و ثابت کنم که ما می توانیم.

انتهای پیام/