علی اصغر مرادزاده، رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک مشهد مقدس در گفت‌وگو با صبح توس ضمن دعوت آحاد مردم برای شرکت در انتخابات 2 اسفند ماه اظهار کرد: قطعاً صاحبان اصلی این انقلاب و مملکت مردم هستند لذا همان‌طور که در این 41 سال مردم برای خودشان از طریق انتخابات مختلف تصمیم‌گیری کرده‌اند، این بار نیز کاندیداهای اصلح را به مجلس راهی می‌کنند.

وی افزود: قطعاً در 2 اسفند ماه مردم فهیم ما همانند دوران گذشته با شور خاصی در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و مشت محکم بر دهان بدخواهان این نظام می‌زنند.

مرادزاده با اشاره به اینکه مشاوران املاک یکی از سیاسی‌ترین اصناف هستند، گفت: با سابقه‌ای که از همکاران خودم دارم، قطعاً در این دوره از انتخابات مانند دوره‌های گذشته مشاوران املاک مانند دیگر اقشار جامعه پای صندوق‌های رأی می‌آیند و کاندیدای اصلح خود را انتخاب می‌کنند.

رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک مشهد مقدس خاطر نشان کرد: طی چند وقت گذشته شاهد آن بودیم که ضدانقلاب با انجام یک سری اقدامات به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات بوده است اما مردم ما نشان داده‌اند که هیچ‌گاه فریب دشمن و ضدانقلاب را نخورده و نمی‌خوردند.

وی با تأکید بر اینکه انتخابات 2 اسفند ماه پرشورتر از گذشته برگزار می‌شود، گفت: قطعاً من در انتخابات شرکت می‌کنم چون می‌خواهم سرنوشتم در دستان خودم باشد زیرا در قرآن آمده است که سرنوشت هر ملتی در دستان خودشان است از طرف دیگر این انقلاب مال ما است و می‌خواهم در این انقلاب تأثیرگذار باشم که این اتفاق با رأی دادن امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/