به گزارش صبح توس؛ ناصر آملی، رئیس منطقه‌ای حزب عدالت و آزادی خراسان رضوی و سردبیر سابق روزنامه خراسان ظهر امروز در کرسی آزاداندیشی سیاسی که در دانشگاه صنعتی سجاد مشهد برگزار شد، بیان کرد: ما کاملا شفافیم و بیانیه ارائه کردیم و اعلام کردیم در خراسان رضوی لیست نمی دهیم ولی احزاب و آحاد اصلاح‌طلبان می توانند کاندید شوند و کاندید معرفی کنند، اگر کارگزاران لیست می دهد خودش پای لیست می ایستد و نه همه اصلاح‌طلبان و البته به دور از انصاف بود که کاندیداهای اصلاح‌‌طلبی که تایید صلاحیت شده‌اند را تنها رها کنیم و از آنها حمایت نکنیم و هر نیروی سیاسی و بالطبع اصلاح‌طلبان اگر در عرصه سیاسی حاضر نباشند کم کم فراموش خواهند شد.

وی تاکید کرد: لاشخورهای خارج کشور بدانند، درست است که ما در داخل کشور با اصولگرایان مشکل داریم ولی منافع ملی را قربانی نمی کنیم، شمایی که فرمانده ارشد ما را مثل خفاش ترور می کنید باید بدانید که ما تا آخرین قطره خونمان پای منافع ملی هستیم.

آملی در ادامه گفت: کاندیداهای تایید صلاحیت شده اصلاح‌طلب ته مانده این جریان نیستند و ما ترکیبی از تجربه، علم و انرژی را در بین اصلاح‌طلبان شاهد هستیم.

رئیس منطقه‌ای حزب عدالت و آزادی خراسان رضویافزود: باید در برخورد با طیف ها و گروه های مختلف سیاسی از اعمال استانداردهای دوگانه پرهیز کرد و این استانداردهای دوگانه باعث دلسردی مردم خواهد شد و وقتی مردم پای کار باشند و نظارت داشته باشند این امر به تقویت جمهوریت و پیشرفت کشور می انجامد.

آملی افزود: اقتصاد ما نباید نفت بنیان باشد و تنها چشم به فروش نفت داشته باشیم اما نه اینکه نفت مهم نباشد و شعار بدهیم که باید درب چاه‌های نفت را بست و به طور کلی این سرمایه ملی را کنار گذاشت که این تنها باعث انتفاع کشورهای همسایه از سرمایه هایی است که به طور مشترک در اختیار هر دو کشور است.

این فعال اصلاح‌طلب در پایان گفت: ما باید از همه استعدادهای ملی خود استفاده کنیم و اگر این استعدادها را از دست بدهیم مشکلات ما بیشتر می‌شود و اصلاح‌طلبان بهای زیادی برای دفاع از نظام و کشور پرداخته‌اند.

 

انتهای پیام/