به گزارش صبح توس؛ محمود صادقی فرماندار شهرستان زاوه صبح امروز در حاشیه برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار در این منطقه گفت: تمامی امور انتخابات طبق برنامه انجام و به روز و هیچ مشکلی وجود ندارد و لحظه شماری می کنیم برای دوم اسفند و خلق حماسه ای دیگر توسط مردم عزیز این منطقه به مانند گدشته انجام شود.


وی بیان داشت: وظیفه ما اجرای دقیق قانون و اصل رعایت بی طرفی و تلاش برای مشارکت و تامین امنیت انتخابات است و تحت تاثیر حرف های بیهوده عده قلیلی کم تقوا که تلاش می کنند جو سازی کرده، قرار نگرفته و نخواهیم گرفت.

فرماندار زاوه افزود: به درستی از آرا مردم صیانت وحتما امانت دار خوبی برای مردم و کاندیداهای محترم خواهیم بود و بنا به اصل مهم فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: همه دست اندکاران از طرفداری پرهیز کنند را اجرا کنیم.

صادقی در ادامه خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که تنور انتخابات گرم است و این گرمی باعث مشارکت بالای مردم خواهد شد و از کاندیداها و طرفداران عزیزشان هم درخواست داریم در فضای رقابت سالم خود را به مردم عرضه و انتخاب را به مردم بسپارند، چون مردم به مسائل آگاه و هم وقت شناس اند و هم با تحقیق رای خود را به صندوق ها خواهند ریخت.

فرماندار شهرستان زاوه گفت: حضور شکوهمند و عزتمندانه ملت با بصیر ایران اسلامی در راهیپمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را شگفت زده کرده و مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد.

انتهای پیام/