به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام مهدی حجتی نیا در خطبه‌های نماز جمعه شهر درود گفت: هر جا از دشمن بترسیم دشمن پیشروی کرده است و هر جا در برابر دشمن ایستاده‌ایم، دشمن عقل نشینی کرده است و این نتیجه دهه فجر است.

وی تأکید کرد: اعتماد به خدا باعث پیروزی ما در زمینه‌های مختلف شده است ولی این باعث تأسف است که ما فراموش می‌کنیم.

امام‌جمعه درود خاطرنشان کرد: صحبت‌های نماینده‌ها نباید یک‌طرفه باشد و مردم سؤال‌هایشان را بپرسند، ولی برخورد نباید ایجاد شود.

حجتی نیا ادامه داد: ما نشست‌های کاندیدا را در مسجد برگزار کردیم که حرمت‌ها حفظ شود نه اینکه حرمت مسجد شکسته شود، برخی‌ها که ادعای دموکراسی دارند خودشان دیکتاتوری رفتار می‌کنند.

وی گفت: به طرفداران محترم نیز توصیه می‌کنم در کمال احترام و بزرگ‌منشی سؤال بپرسند. 40 سال است که داریم تجربه می‌کنیم و فکر نمی‌کردن نیاز به تذکر باشد.

امام‌جمعه درود خاطرنشان کرد: چه کاندیدایی است که می‌ترسد از پاسخ به یک سؤال! کاندیدا نیز نباید سیاست مدارانه جواب دهند و باید شفاف و صادقانه جواب دهند.

حجتی نیا بیان داشت: ببینید که چه کسی از کاندیدا به دنبال تعجیل در فرج امام زمان (ع) است، انتخابی کنی که ظهور را تعجیل کند نه تأخیر، مطمئناً تفکر غرب‌گرا و فاسد و تفکر وابسته در ظهور تعجیل نخواهد کرد و قطعاً حزب‌الله که بین خود و دشمن مرزبندی دارد باعث تعجیل خواهند شد.

انتهای پیام/