به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار ضمن گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) در رابطه با اهمیت انتخابات پیش رو گفت: حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات در گام دوم انقلاب بسیار سرنوشت ساز است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات گامی موثر در جهت تعیین سرنوشت مردم و منطقه است، اظهار داشت: باید با تمام توان در جهت برگزاری انتخابات پرشور و با شکوه تلاش کنیم..

وی همچنین در ادامه با اشاره به سالروز حماسه آفرینی ارتش در جهت ملحق شدن به امام (ره) و نیروی های انقلابی، گفت: قطعا اگر کسی به سمت خداوند متعال قدم بردارد خداوند یاری اش خواهد کرد‌.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای قیام مردم تبریز به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم، در ادامه، گفت: یک کار بسیار بزرگ که جوانان انقلاب اسلامی ایران انجام دادند موفقیت و ساخت موشک های دفاعی و مخابراتی است و این افتخار ماست که جوانان پاک ایران به این تکنولوژی دست پیدا کردند، تکنولوژی که تنها در دست ۳ تا م کشور دنیا بیشتر نیست.

وی در ادامه همین مطلب افزود: شاید برای ما این موضوع عادی باشد، اما دستیابی ایران به این تکنولوژی ها دارای اهمیت بسیاری است، آمریکای جنایتکار هیچ وقت نخواهد توانی قد علم کند تهدید به زدن فلان جا یا فلان شخص کند.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه افزود: جوانان ما با قدرت علمی و تقوایی که دارند امروز مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکار خواهند زد.

انتهای پیام/