به گزارش صبح توس؛ حجت الاسام محمود شرفی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفته آیند نقش بسزایی در سرنوشت ملت خواهد داشت: مردم می توانند با انتخاب فرد اصلح که شاخص های نماینده انقلابی را دارا است سرنوشت خوبی را برای آینده کشور رقم بزنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات از دو جنبه برای کشور ما مهم و با ارزش است تاکید کرد: اولین مولفه قدرت جمهوری اسلامی مشروعیت حکومت براساس حمایت مردم است که این امر در انتخابات به رخ دشمنان و جوامع بین المللی کشیده می شود.

شرفی در ادامه به دومین موضوع مهم و ارزشمند انتخابات اشاره کرد و افزود: انتخاب صحیح در یک دوره انتخابات نه تنها برای چهار سال بلکه اثری تا پایان عمر بر یک ملت و فرد خواه داشت.

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به اینکه جای افراد بی درد ،مرفه و کسانی که شجاعت ایستادگی در برابر دشمن را ندارد در مجلس نمی باشد افزود: لازمه داشتن مجلس قوی دقت در انتخاب افراد شجاع ،بصیر و مطابق با شاخص های یک فرد انقلابی است.

وی با بیان اینکه ملت ایران انسجام و وحدت خود را در راهپیمایی 22بهمن و تشییع سردار دل ها به رخ جهان کشید تصریح کرد:وصیت نامه الهی و سیاسی این سردار بزرگ خود دیباچه ای بود برای شروع گام دوم انقلاب که با پیش رو قرار داد آن می توان به نقطه مقصود رسید.

انتهای پیام/