هادی گوهریان، شهردار خلیل‌آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس، از اختصاص چند نقطه شهری در خلیل‌آباد برای تبلیغات انتخاباتی خبر داد و اظهار داشت: شهرداری خلیل‌آباد با شروع زمان قانونی تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مکان‌هایی را برای کاندیداها به‌منظور انجام تبلیغات انتخاباتی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود کاندیداها تبلیغات محیطی خود را صرفاً در مکان‌های تعیین‌شده انجام دهند، خاطرنشان کرد: این مکان‌ها توسط شهرداری خلیل‌آباد برای انجام تبلیغات مجاز کاندیداها پیش‌بینی و ایجادشده و موضوع از طریق فرمانداری خلیل‌آباد به اطلاع تمام نامزدها نیز رسیده است.

شهردار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه رعایت اصول تبلیغات برای کسب نتیجه مطلوب در هر انتخاباتی لازم و اجتناب‌ناپذیر است، تصریح کرد: در زمان قانونی تبلیغات، ممکن است برخی نامزدهای انتخابات از طرق مختلف دست به تبلیغ بزنند که ضروری است در انجام این کار حقوق شهروندان و شهر، از سوی کاندیداها و هواداران آنان به‌طور کامل رعایت شود.

وی با اشاره به اینکه بدون شک بر اساس قانون با هرگونه تبلیغات در مکان و زمان غیرمجاز، از سوی متولیان امر برخورد می‌شود، اذعان کرد: همه باید تلاش کنیم تا چهره شهر مانند روزهای قبل از برگزاری انتخابات همچنان آراسته و زیبا بماند.

انتهای پیام/