به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی ناهیدی، امام‌جمعه خلیل‌آباد در جمع مردم حاضر در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: حضور مردم خلیل‌آباد در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن که با اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی متقارن است بسیار چشمگیر بود.

وی با بیان اینکه دو مسئله مهم اساسی و تأثیرگذار در این ایام پیش رو داشته و داریم، خاطرنشان کرد: اولین مسئله مهم ما حضور در یوم‌الله 22 بهمن بود که امروز بهتر از سالهای گذشته این اجتماع باشکوه و با برکت انجام گرفت.

امام‌جمعه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه دومین مسئله اساسی که در پیش داریم مسئله انتخابات است، تصریح کرد: انتخابات مظهر عزم ملی، اقتدار و بصیرت ملی و تضمین‌کننده امنیت ملی در برابر تهدیدات دشمنان و علاج همه مشکلات اساسی کشور در مسیر قوی شدن است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات باعث راه‌یابی عناصر جدید و راه‌های جدید و تصمیم‌گیری‌های جدید آینده کشور خواهد شد، اذعان کرد: به کاندیداهایی رأی بدهیم که مؤمن باشند و در برابر کج روی‌ها و انحرافات تاب و مقاومت بیاورند و انقلابی به معنای واقعی و دل داده به انقلاب باشند.

ناهیدی با بیان اینکه باید به افرادی رأی بدهیم که انقلاب را با تمام وجود پذیرفته باشند و از شجاعت توأم با عزت و تدبیر و عقلانیت برخوردار و دارای روحیه جهادی و کارآمد باشند، عنوان کرد: باید به افرادی رأی داد که به معنای واقعی کلمه طرفدار عدالت در ابعاد مختلف اقتصادی، حقوقی، سیاسی و اجتماعی باشند و نگذارند پرچم عدالت در این نظام بر زمین بماند.

انتهای پیام/