به گزارش صبح توس؛  حجت‌الاسلام‌ حبیب‌الله حبیبی نماینده دوره سوم رشتخوار و خواف سخنران راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در رشتخوار صبح امروز در جمع پرشور مردم رشتخوار با تقدیر از حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: امروز هم‌زمان با فجر سلیمانی، مردم رشتخوار نیز همزمان و همراه با سایر مناطق کشور به صورت یکپارچه با وحدت و همدلی همه آمده‌اند تا عشق و ارادت خود را به‌نظام و انقلاب بار دیگر نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران رنگ و بوی سردار دلاور دل ها را دارد، اذعان داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی تمام عمرش را صرف مبارزه با استکبار و تأمین امنیت کشور کرد و در آخر به آن چیزی که مستحق رسیدن به آن یعنی شهادت بود، رسید.

وی در ادامه گفت: در طول ۴۱ سال گذشته جمهوری اسلامی ایران به برکت رهبری بی‌بدیل امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) با ایستادگی تام و تمام در مقابل دنیای استکبار به‌خصوص آمریکای جنایتکار و خون‌های پاک شهدای گران‌قدر به درختی تناور بدل گشته که سایه‌سار اقتدار آن، پناهگاه همه مستضعفان عالم شده است.

حجت اسلام حبیبی بابیان این مطلب که راهپیمایی یوم‌الله ٢٢ بهمن‌ماه در چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز نماد پیامی روشن برای نمایش وحدت، اقتدار و انسجام ملت ایران در برابر جهانیان است، گفت: انقلاب اسلامی تداوم دارد و پشتیبان تمام انقلاب‌های فکری، سیاسی و اجتماعی است و ما باید همیشه پشت سر رهبر معظم انقلاب باشیم تا آسیبی به انقلاب ما نرسد.

وی با عرض تسلیت اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: دشمن با به شهادت رساندن سپهبد شهید سلیمانی می‌خواست صدای مردم را خاموش کند اما برعکس شد.

نماینده دوره سوم رشتخوار و خواف با اشاره به در پیش روز بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مسیر انقلاب را هموار می‌کند و به فرموده رهبری معظم انقلاب باید در انتخابات شرکت گسترده داشته باشیم.

حجت‌الاسلام حبیبی بابیان اینکه باید با انتخاب اصلح و حضوری باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم زیرا مجلس از ارکان اصلی نظام است، مطرح کرد: تعهد و تخصص کاندیدای مجلس شورای اسلامی بسیار مهم است و باید کسی انتخاب شود که بتواند حرف مردم را مطرح و پیگیری کنند.

وی در پایان با تاکید بر هوشیاری بیشتر مردم در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب گفت: باید با اتحاد و وحدت کامل گام برداریم، و با پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت نخستین گام های خود را در گام دوم انقلاب استوار و محکم برداریم.

انتهای پیام/