به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی‌رضا زارعی در خطبه‌های نماز جمعه اسحاق‌آباد گفت: دشمن تلاشش را می‌کند تا انتخابات  حضور مردم در 22 بهمن را کمرنگ کند و اگر از این دو آزمون موفق بیرون آمدیم سیلی محکمی به دشمن زده‌ایم.

وی ادامه داد: مشکلاتی در کشور داشته‌ایم ولی اینکه سرنوشت کشور در دستان خود مردم است از برکات نظام است، شاید اشتباهاتی رخ بدهد ولی استبداد از بین رفته است.

امام‌جمعه اسحاق‌آباد تصریح کرد: استقلال در سیاست خارجی کشور به اوج خود رسیده است و این از برکات نظام و انقلاب است، کشوری که مستشاران آمریکایی مصونیت قضایی داشتند امروز به این اوج اقتدار رسیده است.

وی گفت: ما در اقتصاد کشاورزی، صنعتی، خدماتی و درمانی خدمات خوبی به مردم داده شده است. قبل از انقلاب مجبور بودیم مایحتاج کشور را از بیرون تهیه کنیم.

زارعی بیان داشت: امروز در بحث پزشکی به حدی رسیده‌ایم که بیش از 30 هزار خارجی برای درمان امروز به کشور ما مسافرت می‌کنند در حالی که در قبل از انقلاب ما مجبور به خارج شدن از کشور برای درمان‌های ساده بودیم.

امام‌جمعه اسحاق‌آباد تصریح کرد: نباید مردم را از شرکت در انتخابات دلسرد کرد، صاحبان قلم و مسئولین نباید مردم را دلسرد کنند، نقد و انتقاد زیاد است ولی ما قانون داریم و باید برای اتحاد به قانون مراجعه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: نباید برای تبلیغ یا علیه کسی از امکانات دولتی استفاده کرد، یکی از مدیرکل‌های استان‌ها به دلیل استفاده از امکانات دولتی برای انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت شده است و الان مدعی شده است، باید این فرد مجازات شود.

زارعی افزود: کلنگ زنی تنها نیاز مردم نیست و باید این پروژه‌ها به ثمر برسد، تاکنون به زبرخان ظلم زیاد شده است.

امام‌جمعه زبرخان تأکید کرد: مردم زبرخان اعتراضاتی به عدم ارتقا این بخش‌دارند و این بخش بازیچه سیاسی بازی برخی سیاسیون شده است و از چشم افتاده است.

وی تأکید کرد: آقایان مسئولین بروند از مسئولین کوهسرخ یاد بگیرند که چطور با امکانات و زیرساخت‌های کم ارتقاء می‌گیرند، یاد گرفتند چیز بدی نیست، فرماندار، بخشدار و دیگر مسئولین برود یاد بگیرند چطور این شهرهای کوچک‌تر ارتقا می‌گیرند.