به گزارش صبح توس؛  حجت‌الاسلام محمد برزو در خطبه‌های نماز جمعه شهر خرو گفت: سال‌های سال در این کشور با دید رعیت به مردم نگاه می‌شد و مردم هیچ‌کاره بودند.

وی تصریح کرد: مردم در رژیم قبل هیچ حق انتخابی نداشتند و فردی در تعالیم اسلام بپا خواست و مردم را هدایت کرد که امروز سرنوشتشان در دستان خودشان بود.

امام‌جمعه خرو تأکید کرد: ما هنوز به نقطه اوج عدالت نرسیده‌ایم ولی گام اول آن را برداشته‌ایم و در آستانه گام دوم عدالت هستیم.

برزو افزود: ایثارگری مردم در دنیا نظیر ندارد و مردم در مردم‌سالاری دینی عملکرد بسیار عالی داشته‌اند.

وی افزود: شرکت در انتخابت قطعاً تضمین‌کننده امنیت کشور خواهد بود و انتخاب حداکثری و هوشمندانه سرنوشت ملت ایران را رغم خواهد زد.

امام‌جمعه خرو خاطرنشان کرد: معامله قرن، معامله‌ای احمقانه است که توسط رهبری پیش‌بینی‌شده است که قبل از مردن ترامپ شکست یابد.

برزو افزود: کسی که به شورای نگهان حمله کند، غلط می‌کند که به فقها و حقوق‌دانان شورای نگهبان توهین می‌کند.

وی عنوان داشت: عدم وابستگی و تمایل به غرب و شرق یکی از ویژگی‌های نماینده مجلس باید باشد و نماینده باید به آن از بن دندان اعتقاد داشته باشد.

امام‌جمعه خرو ادامه داد: پایبندی به وحدت و اتحاد ملی نیاز امروز مجلس است و متأسفانه شاهد بودیم که برخی مواقع مجلس جناح‌بازی و حزب گرایی را بر خدمت‌رسانی ترجیح داده است.

برزو گفت: نماینده باید در برابر دشمن شجاعانه به ایستند و در برابر باطل جبهه بگیرد و در برابر حق خضوع کند.

وی بیان داشت: رصد مسائل داخلی و خارجی یکی از ویژگی‌های نماینده باید باشد و مراقب باشد در دام توطئه‌های دشمن قرار نگیرد و با شناخت می‌تواند بصیر باشد.

امام‌جمعه خرو عنوان داشت: نمایندگان باید عزیز و مقتدر باشد و اولویتش عزت ایران باشد نه عکس سلفی.

انتهای پیام /