حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حاشیه اولین رویدار تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس اظهار کرد: این کار بسیار خوب عالی هست که درون آن ایده پردازی، ابتکار و خلاقیت وجود دارد و از همه مهم‌تر این اقدام باعث عزمی بین این تولیدکنندگان می‌شود و این رقابت سالم نتیجه‌اش افزایش انگیزه‌ها خواهد شد.

وی تصریح کرد: این شرایطی که در این رویداد ایجادشده است تا تولیدکنندگان محتوای فضای مجازی کار خودشان را در کنار دیگران ببینند و مقایسه کنند افراد را متوجه نقاط قوت و ضعف کارهای خود و دیگران می‌کند.

صاحبقرانی گفت: این رویداد خلائی را پر کرده است که تاکنون در فضای رسانه‌ای تکمیل‌نشده بود؛ موضوع رویداد نیز به روز بود و این اتفاق نکته مثبت این رویداد قلمداد می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان داشت: آنچه در توانمان باشد از این‌گونه ظرفیت‌ها حمایت می‌کنیم و حضور ما در چنین رویدادهایی برای نشان دادن این حمایت‌ها است.

وی خاطر نشان کرد: اگر بازی وزینی در این رویداد ایجاد شود امکان حمایت آن در مجموعه تبلیغات اسلامی وجود دارد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان داشت: به دنبال ایجاد رویدادی باهدف حمایت از ظرفیت مردم برای تولیدات سردار سلیمانی هستیم و پیش‌بینی می‌شود این رویداد که با محوریت گام دوم و سردار سلیمانی خواهد بود و طبق پیش‌بینی‌ها ماه آینده اجرا خواهد شد.

صاحب قرانی اظهار داشت: مجموعه تبلیغات اسلامی با تمام اجزاء سازمان بسیج تعامل دارد. به دنبال این هستیم که حاج قاسم میدان‌های نظامی را در میدان‌های فرهنگی تکثیرکنیم و این تکلیف سازمان تبلیغات است که برای خودش تعریف کرده و به دنبال حداقل کردن‌ها چهارچوب‌های اداری هستیم و انتظار داریم تا زمان جا افتادن این‌گونه مدیریت‌های جهادی اندکی زمان ببرد.

وی با بیان اینکه این‌گونه رویدادها نیاز ضروری جبهه فرهنگی رسانه‌ای کشور است، بیان داشت: مهم این است که روی زمین اتفاقی مثبت برای انقلاب اسلامی بیفتد و مهم نیست چه کسی بانی آن باشد و ما وظیفه خودمان یعنی حمایت از این افراد را داریم.

انتهای پیام/