مهدی بوستانی، معین اقتصادی بخش بوژگان تربت جام در گفت‌وگو با صبح توس اظهار کرد: با حسن تدبیر مقام معظم رهبری امسال به عنوان سال «رونق تولید» انتخاب شد، این موضوع لازمه استقلال اقتصادی و اجرای اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: خوشبختانه با اجرای طرح مثلث اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی شاهد تحولات بزرگی در عرصه اقتصاد خراسان رضوی بوده‌ایم زیرا این طرح از زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است و ما فعالان اقتصادی در خراسان رضوی با کمال میل پشتوانه طرح مثلث اقتصادی فرهنگی هستیم.

بوستانی با بیان اینکه امیدواریم طرح مثلث اقتصادی در خراسان رضوی مانند کرمان به خوبی عملیاتی شود، گفت: ما تمام معین‌های اقتصادی به همراه مسئولان استان هم قسم شده‌ایم که در راستای آبادانی استان و تحقق طرح مثلث اقتصادی فرهنگی تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

معین اقتصادی بخش بوژگان تربت جام خاطر نشان کرد: داشتن یک برنامه مدون و همکاری و همراهی تمامی اضلاع مثلث اقتصادی فرهنگی لازمه تحقق این طرح بزرگ است لذا ما بر آنیم که با تلاش و کوشش و اتکا به خداوند مثلث اقتصادی را به مربعی تبدیل شود که یکی از اضلاع آن حمایت‌های الهی است.

وی طرح مثلث اقتصادی را یک طرح اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی دانست و گفت: تمامی معین‌های اقتصادی، تلاش خود را می‌کنند که با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی از خود باقی الصالحاتی را به جای بگذارند.

بوستانی تصریح کرد: هم‌اکنون ما در حال جنگ اقتصادی با دشمن هستیم و  فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان سربازان این جنگ هستند لذا ما باید کاری بکنیم که اسممان با جسممان دفن نشود از طرف دیگر با جدیت معین‌های اقتصادی خراسان رضوی این اطمینان را دارم که به‌زودی طرح مثلث اقتصادی به سایر استان‌ها به عنوان یک طرح موفق صادر می‌شود.

معین اقتصادی بخش بوژگان تربت جام با تأکید بر انتقال تجربیات معین‌های اقتصادی به دیگر معین‌ها گفت: با انتقال تجربیات، آزمون و خطاها کاهش می‌یابد که این امر می‌تواند باعث پایین آمدن احتمال شکست‌های طرح‌های اقتصادی و بالا رفتن بازدهی این طرح‌ها شود.

وی بیان کرد: مدیران دولتی بدانند که معین‌های اقتصادی رقیب‌های آن‌ها نیستند بلکه این افراد همواره همراه مسئولان برای خدمت‌رسانی به مردم آماده هستند و هیچ‌گونه چشمداشتی ندارند اما باید از آن‌ها حمایت شود تا شاهد پیشرفت اقتصادی استان باشیم.

انتهای پیام/