علی نجفی، شهردار شهرآباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس، از افزایش ۴٫۵ برابری بودجه شهرداری شهرآباد در ۲ سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: ۸ پروژه همزمان با دهه فجر در شهرآباد افتتاح و کلنگ زنی می‌شود و این پروژه‌ها در بخش‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و خدماتی است.

وی با بیان اینکه  بودجه ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی شهرداری شهرآباد تحقق پیداکرده است، خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش بودجه سال ۹۹ هستیم و بودجه شهرداری شهرآباد بنا بر عملکرد دو سال گذشته حدود ۶ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده است.

شهردار شهرآباد با بیان اینکه دفترچه بودجه سال ۹۹ تهیه‌شده و بهمن‌ماه تقدیم شورای شهر می‌شود، تصریح کرد: سال ۹۵ بودجه یک میلیارد تومانی داشتیم، اما با توجه به افزایش و تحقق درآمدهای شهرداری به شش میلیارد تومان خواهیم رساند.

وی حسن تعامل شهروندان را موجب جهش افزایش بودجه شهرداری شهرآباد دانست و اذعان کرد: امیدواریم بر اساس این پیش‌بینی درآمدی بودجه ۹۹ را محقق کنیم.

نجفی همچنین اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده را یکی از برنامه‌های زیرساخت شهری شهرآباد دانست و بیان کرد: سال جاری طرح نوسازی بافت فرسوده را تهیه و به دفتر فنی استانداری ارائه کردیم.

وی با اشاره به تأسیس این شهرداری از سال ۹۰ عنوان کرد: بیش از ۳۶ هکتار از اماکن موجود در حوزه شهری شهرآباد در هر سه محله مشمول طرح مذکور شده و به ازای هر واحد با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بردسکن ۴۰ میلیون تومان وام کم‌بهره تعلق می‌گیرد.

شهردار شهرآباد در پایان خاطرنشان کرد: با مصوبه شورای محترم اسلامی شهر صدور پروانه‌ها برای بافت فرسوده شامل ۷۰ درصد تخفیف می‌باشد.

انتهای پیام/