محسن کاوه آهنگر در گفت‌وگو با صبح توس با اشاره به برگزاری مسابقات یک‌روزه سنگ‌نوردی استان خراسان رضوی در نیشابور خاطر نشان کرد: در این دوره از مسابقات استانی که به میزبانی نیشابور و در سالن پهلوان تختی برگزار شد بیش از 120 سنگ‌نورد زن و مرد در ده‌های سنی نونهالان A و B، نوجوانان B و C و جوانان در گرایش سر طناب طی یک روز به مسابقه پرداختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور با بیان این مطلب که این مسابقات به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است اظهار داشت: در این مسابقات تیم‌های مشهد، نیشابور، سبزوار، قوچان و تربت‌حیدریه از استان خراسان رضوی و تیم‌های اسفراین بجنورد، گنبد و گرگان به‌صورت میهمان در این مسابقات به رقابت پرداختند که درنهایت تیم‌های مشهد و بجنورد به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کرند و تیم نیشابور توانست با اقتدار جایگاه نخست مسابقات را از آن خود کند.

وی تأکید کرد: در رده پسران جوانان به ترتیب سید رضا تقی پور از مشهد، محمد یوسفی و ابوالفضل مژکانلو از نیشابور توانستند مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان عنوان داشت: در رده سنی پسران نونهال شهاب صادق نژاد از مشهد، سبحان خاکستر از اسفراین و محمدجواد تقی‌آبادی از نیشابور و در رده سنی دختران نونهال نگین‌ بستانی از بجنورد، لعیا عابدی صفدر آبادی از مشهد و سایا نوروزیان از بجنورد رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.

کاوه آهنگر ادامه داد: در رده سنی پسران نوجوان ابوالفضل محمدی و یوسف اردمه از نیشابور توانستند رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کنند و یونس خورشید از شهر مقدس مشهد جایگاهی بهتر از سومی کسب نکرد.

وی بیان داشت: در رده سنی پسران نوجوان سهراب صادق نژاد از مشهد، امیرعلی برومند از اسفراین و ماهان نوروزی از بجنورد و در رده سنی دختران نونهال فاطمه سادات رضوی از نیشابور، رها حسن‌زاده از اسفراین و یاسمین رمضان زاده از مشهد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در اختتامیه این مسابقات فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور حضور داشتند خاطر نشان کرد: در رده سنی دختران نوجوان نیایش رضاپور از بجنورد، هستی سادات سید موسوی از نیشابور و تبسم شیردل از بجنورد و در رده سنی پسران نونهال امیرعلی حیدری و ماهان اکبر نژاد از نیشابور و کیارش صارم‌ صفاری از مشهد رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.

انتهای پیام/