به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه دشمن با ایجاد جنگ روانی و رسانه ای حول اقدامات شورای نگهبان سعی در تخریب این نهاد انقلابی دارد اظهارداشت: تخریب شورای نگهبان با سخنرانی  یا اقدامات غیر انقلابی حرکت در راستای نقشه های دشمن است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه گاهی از تریبون های رسمی شاهد وارد کردن ایراداتی نا بجا به نهاد شورای نگهبان هستیم ادامه داد: این شورا تمام تلاشش بر این است تا مجلسی در تراز انقلاب اسلامی تشکیل و قوانینی برای پیشرفت نظام در جهت پیشبرد اسلام تصویب شود.

مقیسه در ادامه با بیان اینکه یکی از مهم ترین ویژگی های یک نماینده داشتن روحیه انقلابی و مقاومت در برابر زورگویی و تجاوزگری کشورهای بیگانه و سلطه گر نظیر آمریکا است تصریح کرد: نماینده ای که از چنین روحیه ای برخوردار نباشد لیاقت حضور در مجلس را ندارد.

امام جمعه سبزوار به موضوعات اشاره شده در سخنان اعضای شورای نگهبان مبنی برعلل رد صلاحیت ها اشاره کرد و افزود: بیشتر رد صلاحیت نامزدها به دلایل فساد مالی بوده حال چگونه می توان افرادی را به عنوان نماینده راهی مجلس کرد که نمی توانند خود را در برابر امیال دنیوی و مال دوستی مراقبت کنند.

وی در ادامه با اشاره به تحرکات جبهه مقاومت و هم سو شدم مردم عراق در تظاهرات ضد آمریکایی شریح کرد: ان شالله این اقدامات آغازی برپایان حضور آمریکا در منطقه و کم شدن شر استکبار ارسر مسلمانان است.

انتهای پیام/