به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید قاسم یعقوبی در خطبه‌های نماز جمعه نیشابور گفت: هر چه حضرت فاطمه الزهرا (س) شناخته شود به حکومت صالحان نزدیک‌تر می‌شویم.

وی تصریح کرد: دشمن هر کجا نفت و ثروتی باشد آمریکا برای قارت آن حضور دارد، شما اوضاع لیبی را نگاه کنید که به چه نحوی شد.

امام‌جمعه نیشابور تأکید کرد: آمریکا خودش را مدعی حقوق بشر و مبارزه با تروریست مطرح می‌کند و حدود 20 سال قبل به افغانستان و عراق با توجیه مبارزه با تروریست به این کشورها لشکرکشی کرد و در اثر مقاومت و مجاهدت ملت ایران این طبل رسوایی آمریکا به زمین افتاد و صدایش در آمد.

وی گفت: با ترور سردار سلیمانی خودش را رسوا کرد و اعلام کرده است که جانشین ایشان یعنی سردار قاآنی را نیز ترور خواهد کرد ولی نمی‌داند که ما از ترور نمی‌ترسیم و 40 سال است که با تروریست‌ها مبارزه کرده‌ایم.

یعقوبی خاطرنشان کرد: آمریکا از شکست در عین الاسد ناراحت است به‌نحوی‌که جرئت مطرح کردن میزان خسارت‌ها در این منطقه را ندارد. در ایران وضع آمریکا معلوم است و هر هفته با حضور مردم در نماز جمعه ابراز بیزاری می‌کنند.

امام‌جمعه نیشابور افزود: ملت عراق امروز در راهپیمایی بزرگ از آمریکا ابراز بیزاری می‌کنند و اگر به این حرف مردم عراق گوش نکنند بنا به گفته سید حسن نصرالله نیروهایش افقی خواهند برگشت.

وی تأکید کرد: ترامپ دستش به هر کدام از سرداران اسلام برسد ترور می‌کند، این بی‌اعتباری آمریکا به‌جایی رسیده است که در فوتبال نیز فشار حداکثری وارد می‌کند و نیروهای زیردستش را مأمور به ایجاد مسئله برای ایران می‌کنند.

یعقوبی اضافه کرد: ملت بصیر و آگاه ایران در انتخابات در عرصه هستند و در همه نقاط مختلف کشور در کمال آسایش و رعایت قانون برای ایجاد حماسه‌ای دیگر در حال |آماده شدن هستند.

امام‌جمعه نیشابور تصریح کرد: ما در مرحله‌ای رسیدیم که از حزب و جناح عبور کرده‌ایم و بر اساس معیارهای ملی و منطقه‌ای که در اسلامی و توسط امام و رهبری تعیین‌شده است رأی خواهند داد.

وی ادامه داد: به کسانی که به ارزش‌ها و فکرهای کلان دارند رأی خواهیم داد، به افرادی که می‌توانند توانمندی‌های داخلی و منطقه را بکار گیرند رأی خواهیم داد، به کسانی که به قدرت ملت ایران ایمان دارند رأی خواهیم داد و باید از قدرت ملت ایران کمال بهره‌برداری را بکنند.

یعقوبی خاطرنشان کرد: به کسانی رأی دهید که نگاهی مثبت و امیدوار به آینده انقلاب و اسلام دارند و طرح‌هایی برای تحول منطقه دارند و در جلسات عمومی و خصوصی آن‌ها را به چالش بکشید و سؤال بپرسید تا خوب آن‌ها را بشناسید، سرمایه‌های فکری و اعتقادی و سیاسی آن‌ها را بشناسید تا با اطلاعات بهتر رأی بدهید

امام‌جمعه نیشابور عنوان داشت: از بیانیه گام دوم رهبری بپرسید که چگونه می‌خواهند آن را اجرایی کنند. از کاندیدا درباره قانون اساسی بپرسید، فلسطین و جبهه مقاومت، انتقام سخت را چگونه می‌خواهید بگیرد، از ازدواج و وضع جوان‌ها بپرسید تا آن‌ها را بشناسید

وی اظهار داشت: جلسات چند روز تبلیغات برای سؤال پرسیدن شما هست، از مساجد و تکایا می‌خواهم جلسات مناظره بین کاندیدا برگزار کنند تا چند نفر باهم صحبت کنند و بهترین‌ها شناخته شوند.

انتهای پیام/