حجت‌الاسلام سیدمحمد جواد امام‌پور، مدیر امور اساتید، استاد یاران و سرمربیان معاونت تعلیم و تربیت بسیج در گفت‌وگو با صبح توس اظهار کرد: سومین اجلاسیه شبکه تربیتی صالحین بسیج با حضور 150 نفر از اساتید، نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها، اعضای مجلس خبرگان رهبری و مسئولان تعلیم و تربیت استان‌ها در مشهد از 28 تا 30 دی ماه در مشهد برگزار شد.

وی از برگزاری 4 کارگروه تخصصی در این اجلاسیه خبر داد و گفت: از حدود 10 سال گذشته که طرح صالحین بسیج در کشور شروع شد ما در معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج سعی داشته‌ایم تا با استفاده از ظرفیت بالای اساتید و حوزویان عزیز در جهت تعالی بسیجیان قدم برداریم.

حجت‌الاسلام امام‌پور تصریح کرد: یکی از اهداف شبکه حلقه صالحین تربیت و رشد نیروی انسانی در تراز انقلاب است که به لطف خدا در این امر توانسته‌ایم اقدامات قابل توجهی انجام دهیم.

مدیر امور اساتید، استاد یاران و سرمربیان معاونت تعلیم و تربیت بسیج با تأکید بر اینکه حلقه‌های صالحینی که طی این مدت اقدامات خود را به صورت کیفی پیش برده‌اند، بسیار مثمر ثمر بوده‌اند، افزود: طی تحقیقات و بررسی‌های انجام شده دریافتیم که حلقه‌های صالحین کیفی توانسته‌اند در جهت بالا بردن مسائل اخلاقی، اعتقادی، بصیرتی و سیاسی بسیجیان نقش‌آفرینی کنند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از اصلی‌ترین اهداف شبکه صالحین بسیج، مقابله با جنگ نرم دشمن است و یکی از عرصه‌های جنگ نرم در فضای مجازی در حال انجام است لذا شبکه صالحین نیز ورود جدی به عرصه فضای مجازی داشته است.

حجت‌الاسلام امام‌پور با تأکید بر اینکه افراد در مقابل هجمه‌های دشمن در فضای مجازی، باید با آموزش صحیح توانمند و واکسینه شوند، گفت: در این راستا شبکه صالحین کشور اقدامات فراوانی را در این فضا پیش‌گرفته است اما به دلیل اینکه هم‌اکنون در جنگ نرم هستیم، نمی‌توان این موضوعات را رسانه‌ای کرد.

انتهای پیام/