به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی شب گذشته در آیین یادواره شهدای عملیات کربلای پنج و شهید حاج علی اصغر حسینی محراب فرمانده تیپ انصارالرضا(ع) که در مسجد جامع رضوی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: ادعای حمایت دشمن از ایران مانند خنجر زهرآلودی است که درصدد فرو کردن آن به پشت ملت هستند.

وی افزود: باتوجه به اقدامات دشمن در این شرایط بصیرت‌ورزی و شناخت دشمن و توطئه‌های آن بیش از گذشته اهمیت دارد.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: تاکنون با تلاش‌های رهبر معظم انقلاب و شهدای این مرز و بوم به ویژه حاج قاسم سلیمانی همه توطئه‌های دشمن خنثی شده است.

وی ضمن اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی ادامه داد: همه از این سانحه اندوهگین شدیم و شهید شدن ۱۷۰ نفر انسان دلمان را سوزاند.

حجت‌الاسلام مروی تصریح کرد: رسانه‌های معاند و دشمن آنچنان بر طبل این اتفاق می‌کوبند تا رهاورد مراسم بزرگ تشییع شهید سلیمانی تحت‌الشعاع قرار گیرد.

وی افزود: مسیر شهدا، مسیر حق و جهاد در برابر مستکبران و دفاع از مستضعفان است و برگزاری آیین بزرگداشت شهدا و زنده نگه‌داشت یاد و خاطره آنان باعث بصیرت افزایی می‌شود.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن وظیفه ما برای تداوم راه شهداست خاطرنشان کرد: شهدا سختی و دشواری‌های زیادی را تحمل کردند، شهید حسینی محراب فداکاری‌های زیادی از خود نشان داد و بی باکانه جنگید و در عملیات کربلای پنج به شهادت رسید.

انتهای پیام/