حجت‌الاسلام سید احمد حسینی، نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با صبح توس در حاشیه راهپيمايی مردم مشهد مقدس در حمايت از جبهه مقاومت، اظهار کرد: دشمن در مواجهه امنیتی، نظامی، سیاسی شکست خورده است و به دنبال فضاسازی و فرصت برای عوامل خودش که سال‌ها آن‌ها را آموزش داده و آماده کرده است که در حوادث احتمالی که در کشور پیش می‌آید وارد عمل شدند.

وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی بر پایه مردم‌سالاری دینی است، افزود: مردم زمانی که از یک موضوع و یک کاستی اعتراضی داشته باشند به خیابان‌ها می‌آیند و اعتراض خود را بیان می‌کنند اما دشمن با وارد کردن نیروهای خود به این عرصه، میدان را در اختیار می‌گیرد و خواسته‌های بر حق آن‌ها را به حاشیه می‌برد و خواسته‌های خود که ضربه به اصل نظام است را دنبال می‌کند.

حجت‌الاسلام حسینی تصریح کرد: امروز مردم به میدان آمده‌اند تا با حضور هزاران نفری خود به دشمن بگویند مردم پشت نظام و ولایت‌فقیه هستند و فضای جامعه را به یک فضای حقیقی تبدیل کنند.

نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه امام رضا(ع) اقدام سپاه علیه مواضع آمریکا را اقدامی شجاعانه و باعث اقتدار جامعه دانست و گفت: سپاه ضرب شست خوبی را به دشمن نشان داد و از طرف دیگر در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی شاهد آن بودیم که سپاه این شجاعت و صداقت را داشت که زمانی که اشتباهی رخ می‌دهد در بالاترین سطح از مردم شریف ایران عذرخواهی می‌کند.

وی ادامه داد: امروز مردم مشهد به میدان آمده‌اند که دو تشکر را اعلام کنند، اول از همه حمایت خود را در خصوص سیلی موشکی سپاه بیان کنند و حمایت کنند از راهی که حاج قاسم آن را با خون خود امضا کرد و هم ابراز هم دردی با بازماندگان حادثه هواپیمای اوکراینی کنند.

حجت‌الاسلام حسینی با تأکید بر اینکه مردم ما مردم فهیم و با بصیرتی هستند، افزود: طی چند روز گذشته شاهد دخالت مستقیم انگلیس و دستگیری سفیر این کشور در میان معترضین بودیم که سعی داشت با سوءاستفاده از احساسات مردم این اعتراض‌ها را به اغتشاش و آشوب تبدیل کند.

نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه امام رضا(ع) خاطر نشان کرد: متأسفانه طی چند روز گذشته شاهد موضع‌گیری‌های سخیف برخی از سلبریتی ها و خواصی که با پول بیت‌المال و حمایت همین مردم به جایی رسیده‌اند، بودیم که این موضع‌گیری‌ها نشان از بی‌بصیرتی و بازی کردن در میدان دشمن دارد.

انتهای پیام/