به گزارش صبح توس؛ حسین سنجرانی فرماندار خواف صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اعلام اخرین وضعیت از لیست داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خواف و رشتخوار گفت: از مجموع 58 دواطلب در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار 26 نفر تایید صلاحیت شدند.

وی در ادامه با تاکید براهمیت انتخابات و تقدیر از حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف و حساس کشور با اشاره به وضعیت کلی حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار گفت: 20 نفر از مجموع 58 دواطلبین ثبت نام شده در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار رد صلاحیت، تعداد 6 نفر عدم احراز صلاحیت و همچنین  3 نفر از این داوطلبین بدون شکایت، و 3 نفر دیگر نیز انصراف دادند.


سنجرانی در ادامه از مردم غیور و فهیم شهرستان های خواف و رشتخوار درخواست کرد تا همچون دوره های قبل، با حضور پرشور خود در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن و در دوم اسفند  در پای صندوق های رای، حماسه ای دیگر خلق کنند.


انتخابات خواف و رشتخوار در هر دوره با مشارکت پرشور مردم در این حوزه برگزار می شود، حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار شامل شهرستان خواف از بخش های سنگان، مرکزی، جلگه زوزن، سلامی و شهرستان رشتخوار شامل بخش های مرکزی، آستانه و جنگل تشکیل شده است.

انتهای پیام/