به گزارش صبح توس؛  تجمع بزرگ ۲۰۰۰ نفری گردان‌های انتقام بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی ظهر امروز در مهدیه مشهد برگزار شد.

این تجمع عظیم از دختران و پسران بسیج دانش‌آموزی با عنوان «سربازان حاج قاسم» در مهدیه مشهد برگزار شد.

گفتنی است که در این مراسم سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) سخنرانی خواهد کرد.

در این مراسم حجت الاسلام مهدی جعفری، مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی، گفت: دانش‌آموزان دهه ۸۰ در قالب گردان های انتقام جمع شده اند تا فریاد خون خواهی سردار را به گوش جهانیان برسانند.

وی افزود: امروز دانش آموزان آمده اند که بگویند جان خود را فدا کنیم و ذره ای از آرمان خواهی مان دور نمی شویم و عقب نخواهیم نشست.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی با اشاره به اینکه اگر چه سیلی محکمی به استکبار زده‌ایم اما باید منتظر سیلی های دیگری باشیم که به استکبار زده خواهد شد اظهار کرد: آماده‌ایم در هر جا و مکان خون خود را فدای انقلاب اسلامی کنیم.

وی افزود: دهه هشتادی‌ها آمده‌اند که بگویند که اگر بعضی ها معنای انقلاب را درک نکرده اند ما می‌گوییم که اگر از این به بعد کسی از مذاکره حرفی بزند جلوی ان را میگیریم و مقابلش می‌ایستیم.

حجت الاسلام جعفری تصریح کرد: این نوجوانان از هر زمانی آماده تر هستند و اگر نیازی به جهاد علمی بود وارد می‌شوند و اگر نیاز به جهاد سخت است نیز عقب نخواهیم نشست و حاضر هستیم خون خود را در راه حفظ انقلاب فدا کنیم.

وی با بیان اینکه آماده فرمان رهبری هستیم افزود: به برکت خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به زودی شاهد نابودی استکبار و اسرائیل خواهیم بود.

حرف های دشمن دروغ بود و بعد از سیلی ایران هیچ کاری نکرد

سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در این اجتماع گفت: شما دانش آموزان حتما حاج قاسم را خیلی دوست دارید و این عاطفه درونی‌ که با این شهید پیدا کرده اید دلیل حضورتان است.

وی افزود: اگر ما قبلاً تنها اسمی از او داشتیم و از طرق مختلف به او ارادت داشتیم اما اوج این تعلق خاطر و این دل ها در چند روز گذشته در سراسر کشور بروز پیدا کرده است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: مشخص شد مردم و امت اسلامی چه محبتی دارند که خود را وقف آرمان ها می‌کنند.

وی با اشاره به صداقت مردم افزود: اگر شهدا پیمانی بسته اند با خداوند، رفقای شهید خود و با مردم میثاق بسته اند و در این راه سرمایه گذاری می‌کنند تا جایی که جان خود را در این مسیر فدا کنند.

سردار نظری با بیان اینکه شما دانش اموزان نمونه های مختلفی از رشادت و فداکاری دیده اید و امروز یکی از این  صحنه ها است تصریح کرد: ابراز دوست داشتن حتما دلیلی دارد و همه ما می‌دانیم و ما باید این محبت ها را به راه پیروی از این شهدا تبدبل کنیم.

وی با اشاره به حضور گردان های منتقم دانش‌آموزی افزود: منظور ما از این انتقام به معنای همان تحقق اهداف شهدای بزرگوار است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: وقتی انسان به سیمای این شهدا نگاه می‌کند میتواند به درون و ذات زیبای انها پی ببرد چراکه شهدا انسان هایی هستند که از درون به خودسازی رسیده‌‎اند.

دشمنان به دنبال تخریب فرهنگی و اعتقادی دانش‌آموزان هستند

وی افزود: شما تا زمانی که از لحاظ درونی ساخته شده بهره مند نشوید نمی‌توانید به رتبه شهادت و مقام والای عرفانی برسید؛ شما دانش‌آموزان امروز و آینده داران فردا با ابراز این ارادت و محبت این خط و راه شهدا را باید ادامه دهید.

سردار نظری ادامه داد: دشمنان به دنبال تخریب فرهنگی و اعتقادی شما دانش‌آموزان هستند ولی به لطف خدا شما دانش‌آموزان با الگو‌گیری از شهدا می‌توانید به راحتی از این هجمه‌ها و تخریب‌ها سربلد بیرون آیید.

وی بهترین الگو برای دانش‌آموزان را شهید فهمیده دانست و افزود: این اتفاق مبارکی است که شما دانش‌آموزان شهدا را بشناسید چراکه دشمن به صورت گسترده در بخش فرهنگی و دانش‌آموزی عملیات می‌کند اما به لطف خدا شما با بصیرت و الگو قراردادن شهدا از این عرصه سربلند بیرون خواهید آمد.

هیمنه و ابهت آمریکا شکسته شد

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ضمن اعلام اینکه هیمنه و ابهت آمریکا شکسته شد گفت: دیدید که یک نفر چقدر می‌تواند جهان را تحت تاثیر قرار دهد؛ دشمن آمد حاج قاسم را ترور کرد که خط مقاومت را تضعیف کند اما به واسطه خون این شهدا این جبهه محکمتر و مستحکم‌تر شد.

وی افزود: دشمن می‌خواست مردم ما را مرعوب کند اما مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی نشان داده‌اند حضور پررنگی در صحنه های انقلاب دارند.

سردار نظری با اشاره به اینکه باید گاهی به قلب دشمن زد اظهار کرد: ما اگر شجاعت نداشته باشیم شکست می‌‌خوریم لذا بایستی در عرصه های علمی نیز مجاهدت کنیم و باید در مقابل کسانی که می‌خواهند مردم و امت ها را تحت سیطره خود در آورند ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه باید راه مبارزه را پیش بگیریم و غیر از این راه دیگری در مقابل استکبار جوابگو نیست افزود: ترامپ تا قبل از سیلی موشکی می‌گفت ۵۲ نقطه حیاتی را می‌زنیم اما دیدیم که بعد از سیلی ایران هیچ کاری نکردند و تمام حرف‌های آن‌ها دروغ است لذا باید محکم در این مسیر ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/