محمد مظفری نژاد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: در ۹ ماهه سال جاری اداره تعزیرات حکومتی سرخس در سه حوزه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز به ۲۵۶ پرونده رسیدگی کرده است.

رئیس اداره و شعبه اول تعزیرات حکومتی سرخس افزود: متوسط محکومیت صادر شده در آراء حوزه کالا و خدمات بیش از ۵ میلیون ریال، در حوزه قاچاق کالا و ارز بیش از ۲۳۰ میلیون ریال و در حوزه بهداشت و درمان بیش از ۲ میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به نظارت این اداره بر بازار و کالاهای اساسی خاطرنشان کرد: پس از افزایش بهای بنزین و از طرفی ابلاغ نرخ نامه‌های جدید نانوایی‌های دولتی و آزادپز، تعزیرات حکومتی سرخس با هماهنگی اداره صمت و اتاق اصناف نسبت به برگزاری گشت مشترک اقدام کرد و این گشت‌ها همچنان تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد.

مظفری نژاد بیان کرد: در این بازه زمانی یک واحد صنفی نانوایی آزادپز به اتهام عرضه خارج از شبکه آرد یارانه‌ای محکوم به پرداخت یک میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

رئیس اداره و شعبه اول تعزیرات حکومتی سرخس در پایان تأکید کرد: از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی شامل عدم درج قیمت، گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب و احتکار مراتب را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اداره صمت و ۳۴۵۲۲۱۲۰ واحد بازرسی اتاق اصناف گزارش کنند.

انتهای پیام/