سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با صبح توس در حاشیه تجمع بزرگ مردمی مشهد در حمایت از سپاه پاسداران و تداوم انتقام، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت مقابله با تهاجم خصمانه آمریکا که منجر به شهادت مظلومانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی شد، از انجام هیچ اقدامی فروگذار نیست زیرا ما نماینده مردم هستیم و سپاه پاسداران هر اقدامی را در جهت ارتقاء قدرت نظام و مردم انجام می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه اتکای ما طی این 40 سال به مردم بوده است و همچنان بر مردم اتکا داریم، گفت: اعتقاد داریم که دست قدرت الهی از آستین مردم بیرون می آید لذا ما مدیون مردم هستیم و همیشه ما را شرمنده خود کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: حمایت مردم همیشه پشتوانه سپاه پاسداران و انقلاب اسلامی بوده و هست و این حمایت انشا الله تا زمان ظهور امام زمان(عج) ادامه می‌یابد تا بتوانیم انقلاب اسلامی ایران را به انقلاب اصلی که همان حکومت حضرت مهدی(عج) است، متصل کنیم.

سردار نظری با اشاره به اینکه نظام اسلامی در بطن خودش مردمی است و اقدام امروز سپاه در واقع خواسته مردم بود، ادامه داد: حمله موشکی امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع آمریکا همانند فرموده مقام معظم رهبری(مدظله) تنها سیلی بود بر اقدامات خصمانه آمریکا و در واقع تازه شروع کار است.

وی خاطر نشان کرد: سیلی اصلی و انتقام سخت همان ادامه راه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که حتماً تمام نیروهای آمریکایی‌ باید منطقه را ترک کنند و تا تحقق اهداف این شهید بزرگوار، راه حاج قاسم را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/