به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام حسن رحیمی شب گذشته در جمع عزاداران مسجد محمد ابن عبدالله نیشابور در یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امام حسین (ع) با یزید بیعت نکرد، چگونه ما با یزید زمان بیعت کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج نیشابور تصریح کرد: قبل از شهادت سپهبد سلیمانی تبلیغات علیه ایران بسیار بود اما بعد از شهادت ایشان ورق برگشت و حقیقت خودش را نشان داد. همه دیدند که در پی شهادت سپهبد سلیمانی دو کشور ایران و عراق چه غوغایی برپا شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر آتش به اختیاریم، همه تروریست‌ها در منطقه به تخلیه نیروهایشان شروع کرده‌اند و در حال تخلیه پایگاهشان هستند اما مسلماً عکس‌العمل ایران مشخص نیست و دستور را رهبری خواهند داد و همه ما گوش‌به‌فرمان و همه آماده و دست‌ها بر ماشه اسلحه است.

رحیمی با بیان اینکه تمام آزادی خواهان دنیا آماده هستند بیان داشت: امام علی (ع) به مردم گفت مالک سخره‌ای سنگین در برابر دشمنان بود، اما در این چند روز دیدیم که مردم با رهبرشان این‌گونه سخن گفتند: ای رهبر عزیز، درست است که یار وفادارت را از دست دادی اما ما همه سلیمانی هستیم. عجیب الفتی است بین مردم و رهبری و این افتخار بزرگی است.

رحیمی در ادامه سخنان خود در بین مردم نیشابور گفت: در داستان عاشورا ابالفضل عباس (ع) به امام حسین (ع) اجازه خواستند که به میدان بروند و بارها سردار سلیمانی هم از رهبرمان برای حضور در میدان‌های جنگ اجازه گرفت.

وی تأکید کرد: شهید سپهبد سلیمانی در سال قبل این‌چنین گفت که دهه فاطمیه سال دیگر یعنی حالا نیستم و قبل از شهادت به حرم امام رضا (ع) رفت و از آقا امام رضا (ع) درخواست شهادت کرد و این از نشانه‌های این فرد با ایمان است.

وی در ادامه از محبوبیت سردار دل‌ها در بین اقشار مختلف مردم و مسلمانان و غیرمسلمانان گفت و خاطرنشان کرد: زمین و زمان در اختیار کسی است که از خدا بترسد، همه کفار از او می‌ترسند و سردار این‌گونه بود، در مقابل دشمنان شیر ژیان و نسبت به مردم مانند سرباز خدمتکار بود و درنهایت دیدید که گفت روی قبر من بنویسید سرباز ولایت و درخواست کرد در روز دفنش مردم گواهی دهند که آدم خوبی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج نیشابور تصریح کرد: اما طریقه شهادتش جان‌سوز بود و اگر می‌بینید همه غصه‌دارند به دلیل این است که آقا امام زمان (عج) دلش شکست و گریان است، البته به یاد داشته باشید که خود شهید، شهادتش را از خدا خواسته بود و این بهترین سرنوشت یک انسان است.

انتهای پیام/