به گزارش صبح توس؛سرتیپ پاسدار غلامرضا احمدی فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) شب گذشته در همایش نحن منتقمون در جمع بیست‌هزارنفری مردم سبزوار که در مصلا نماز جمعه این شهرستان برگزار شد بابیان اینکه اما خامنه‌ای انتقام خون سردار سلیمانی را قطعی دانست اظهار داشت: این فرمان تمام محور مقاومت را برای انتقام فراخوانده است.

وی با اشاره به اینکه ما سردار سلیمانی تمام عمر خود را مشغول مجاهدت درراه خدا و خدمت به مردم بود افزود: اگر خداوند جان صد باره به این عزیز می‌داد بازهم سرنوشتی جز شهادت برایش رقم نمی‌خورد.

احمدی در ادامه با اشاره به زندگی و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی تأکید کرد: سلیمانی در زمان حیات و همچنین با شهادت خود انقلاب ما را به اوج روحیه ایثارگری مقاومت و شهادت‌طلبی رساند.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس بابیان اینکه به برکت خون شهدا روحیه استکبارستیزی و کینه‌توزی نسبت به غرب برای ایرانیان دوباره تقویت شد ادامه داد: متأسفانه چند سالی بود در کشور سعی می‌شد چهره آمریکا بزک شده و مردم را این سمت گرایش دهد.

سردار احمدی به فرمایشات امام خامنه‌ای در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره کرد و افزود: امروزه سخنان حضرت آقا در مورد دست چدنی زیر دستکش مخملی وضوح مشاهده می‌شود و امروز این دستکش از روی این دست کنار رفته است

وی بابیان توفیقاتی که حاج قاسم به دست آورده بود به این دلیل بود که خود را سرباز ولایت و گوش‌به‌فرمان ایشان می‌دانست تصریح کرد: این فرمانده مقتدر سپاه همواره در گزارش‌ها خود این پیروزی‌ها را مدد الهی و تدابیری حکیمانه رهبر انقلاب عنوان می‌کرد و نقش خود را در این پیروزی‌ها نمی‌دید.

انتهای پیام/