به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید کاظم سالاری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خلیل‌آباد ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی راه مقاومت را تثبیت کرد و به‌دست دولت خون‌خوار و جهان خوار در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید.

وی بابیان اینکه با شهادت سردار سلیمانی بر دوست و دشمن، راه ما و خط مبارزه روشن شد، خاطرنشان کرد: برخی گمان می‌کردند تلاش دشمن و زحماتی که برای اسلام و نظام اسلامی دارد بین دولت‌ها است و ایده‌هایی که نظام مطرح می‌کند ولی مشخص شد که دشمن چه خباثت و پستی دارد و ما مدام و مستمر در حال مبارزه با آن هستیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه امروز روشن شد که اگر ایران اسلامی در افغانستان، عراق، سوریه، یمن و... حضور دارد با چه جبهه عظیم و گستره عظیمی در جنگ است، تصریح کرد: مشخص شد که ایران در جبهه مقاومت با استکبار شامل کشورهای غربی، آمریکا، اسرائیل و آل سعود و... مبارزه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه جهان درگیر با ظلم و جفا است و تعدادی در کنار آمریکا در حال مبارزه با ما هستند، اذعان کرد: نظام اسلامی یک تنه با فرهنگ شهادت، حسینی و عاشورایی در مقابل استکبار ایستاده است.

سالاری با بیان اینکه سردار سلیمانی یک چهره بین‌المللی و فراتر از جهان اسلامی و جبهه مقاومت است و تعلق به همه جبهه‌های جهاد با دشمن در عراق، سوریه، یمن، کشمیر، پاکستان، افغانستان و... دارد، عنوان کرد: تشییع‌جنازه سردار شهید سلیمانی دل‌های همه را به خود جذب کرده است.

وی با تأکید بر اینکه نقش شهید سلیمانی هماهنگ‌کننده، مشورتی و تأثیرگذار در کشورهای مختلف بود و نقش شهید سلیمانی چهره منطقه را تغییر داد، تشریح کرد: دشمن با عملیات‌ها و محاسباتی که داشت مهار و نابودی انقلاب اسلامی را دیده بود ولی امروز نیز نتیجه برعکس شده و عراق، سوریه، لبنان و... آرام است و اسرائیل همیشه در حال دفاع قرارگرفته و این نتیجه زحمات سردار سلیمانی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ما وظیفه‌داریم در درون کشور برای عزت و به قله رسیدن این کشور تلاش و کوشش کنیم، بیان کرد: تمام مردم و مسئولان و همه اقشار باید برای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در این شرایط تلاش و کوشش داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی توانسته است بینی دشمن را به خاک بمالد و دشمن را نابود کند، تأکید کرد: دشمن امروزه در محوره مقاومت مورد استیصال واقع‌شده و به همین منظور سردار سلیمانی را به شهادت رساندند.

حجت‌الاسلام سلیمانی ادامه داد: دشمن با شهادت سردار سلیمانی به دنبال توقف تقویت جبهه مقاومت بود و نمی‌خواست که جریان مقاومت قوی‌تر شود ولی مقام معظم رهبری با انتصاب سردار قاآنی نشان دادند که با رفتن سردار سلیمانی نه‌تنها راه مقاومت متوقف نمی‌شود بلکه سرعت بیشتری پیدا می‌کند.

وی همچنین در ادامه ابراز کرد: خون سردار سلیمانی افکار و اندیشه سلیمانی‌ها را پرورش می‌دهند و سلیمانی‌های بسیار فراوانی در جبهه مقاومت و در عرصه نظام اسلامی رویش و پرورش پیدا می‌کنند بلکه پرورش پیداکرده هم هستند و این راه باقدرت بیشتری ادامه پیدا می‌کند.

انتهای پیام/