مرتضی کرامت، معاون روابط عمومی شهرداری مشهد، در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون برنامه های تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی در مشهد اظهار کرد: تشییع پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی در مشهد ساعت ۱۲ ظهر یک‌شنبه انجام می‌شود.

وی با اشاره به انتقال پیکر مطهر شهدای مقاومت ظهر فردا از خوزستان به مشهد مقدس افزود: مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی و ۵ شهید دیگر، فردا ظهر از میدان پانزده خرداد مشهد به سمت حرم مطهر رضوی آغاز می‌شود.

معاون روابط عمومی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد به طور کلی در این موضوع دخیل است و صبح امروز جلسه‌ای با نماینده ولی فقیه در استان با همین موضوع و در قالب ستادی برگزار شد.

وی افزود: اقداماتی به منظور حضور متربیان فرهنگسراها و همچنین فضاسازی شهری در مشهد تا امروز صورت گرفته است.

کرامت با بیان اینکه فضای تردد آحاد مردم به سمت مراسم تشییع، خدمات صوت و برنامه‌های زیرساختی مراسم فراهم شده است تصریح کرد: بر اساس آخرین اخبار فردا مراسم تشییع در حرم مطهر رضوی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: اطلاع‌رسانی محیطی مراسم و فضاسازی شهری این ایام بر عهده شهرداری است و بر همین اساس اعلان‌های شهری در سطح گسترده متناسب با شهادت سردار سلیمانی صورت گرفته است.

معاون روابط عمومی شهرداری مشهد ادامه داد: در حوزه‌های مختلف شهری در قالب بیلبورد و استرابورد تبلیغات انجام شده و همچنین بالغ بر ۵۰۰ نقطه از فضای شهری به این موضوع اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به تهیه و نصب هزار آویز شهری، پرچم مشکی افزود: آماده‌سازی محیطی ویژه در میدان شهدا برای خدمت‌رسانی به مردم انجام شده است.

کرامت ضمن اعلام چاپ و ارائه ۲۰ هزار پوستر مخصوص تاکسیرانی، اتوبوسرانی و اصناف مشهد خاطرنشان کرد: دستگاه‌های دخیل شهرداری مشهد به طور کامل آماده باش هستند و با حداکثر توان انجام وظایف را پیگیری داشتند.

وی افزود: در مناطق شهرداری و سازمان‌ها به صورت فیزیکی و مجازی تبلیغات شده و در این زمینه همکاری خوبی را با سپاه، آستان قدس، استانداری و همکاری مشترک برای امورات مربوط به مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی انجام شده است.

معاون روابط عمومی شهرداری مشهد با بیان اینکه فضاسازی محیطی محل تردد مردم فراهم گردیده گفت: توزیع پوسترهای ویژه راهپیمایی در دو مرکز ارائه محصولات فرهنگی در مراسم پیش بینی شده است.

وی افزود: به دلیل اینکه این برنامه از پیش تعیین شده نبود لذا ستادی در بالاترین سطح با نهدهای متولی هماهنگی برای گرامیداشت شهید صورت گرفت است.

کرامت بیان کرد: برنامه‌های گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در روزهای هفتم و چهلم شهید سلیمانی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/