ابوالفضل فتوحی، فرمانده سپاه خلیل‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس، ضمن تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: شهادت مالک اشتر رهبر معظم انقلاب، فرمانده مجاهد، مبارز و خار چشم دشمنان اسلام قطعاً باعث تحکیم جبهه مقاومت می‌شود.

وی بابیان اینکه وقتی چهره‌ای مثل حاج قاسم مورد بغض و کینه ملحدان و بی‌صفتان قرار می‌گیرد به خاطر نقشی است که او در توسعه جبهه مقاومت داشته است، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی به همان مقدار دلسوز جبهه مقاومت در سوریه بود که دلسوز در لبنان، فلسطین، عراق و یمن بود.

فرمانده سپاه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه همه باید بدانیم که واقعیت قضیه شکست راهبرهای استکبار روزبه‌روز آشکارتر می‌شود و این ناشی از راهبردهای جبهه مقاومت است، تصریح کرد: پیش‌قراول این میدان امثال حاج قاسم هستند ولی باید بدانیم که نیروهای زیادی هستند که با رفتن حاج قاسم، نمی‌گذارند بیرق مقاومت و اسلام بر زمین بماند.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: شهید همدانی در سوریه، شهید عماد مغنیه در لبنان، شهید تقوی در عراق شهید شدند ولی پرچم مقاومت بر زمین نماند و با رفتن حاج قاسم هم این پرچم بر زمین نمی‌ماند.

فتوحی بابیان اینکه دشمنان نمی‌توانستند توانایی ما را در تشکیل جبهه مقاومت ببینند، عنوان کرد: ناتو شکل دادند ولی نمی‌توانند از آن استفاده کنند ولی ما جبهه مقاومت شکل دادیم و توانستیم در سوریه، لبنان، عراق و ان شاء الله در یمن و جهان اسلام امنیت را برگردانیم و اینها ماحصل زحمات سردار سلیمانی است.

وی با اشاره به اینکه امت اسلام به شهادت این عزیزان به‌ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی افتخار می‌کند، تشریح کرد: دیگر در جبهه مقاومت و در جهان اسلام کسی نیست که خونش به جوش نیامده باشد و منتظر انتقام سخت سپاه اسلام از آمریکا،  اسرائیل و عربستان نباشد.

فرمانده سپاه خلیل‌آباد همچنین ادامه داد: ان شاء الله این انتقام گرفته خواهد شد و خون ریخته شده امثال حاج قاسم امت اسلام را از لوث وجود تروریست‌های آمریکایی پاک خواهد کرد و قطعاً راه شهیدان بخصوص شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه خواهیم داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باروح پاک و مطهر این فرمانده شجاع شهید پیمان می‌بندیم سرباز ولایت بمانیم و در تمام عرصه‌های نبرد مقابل دشمنان امت اسلام بایستیمان شاء الله.

انتهای پیام/