یک منبع آگاه در اداره نام‌گذاری معابر و تابلو نویسی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با صبح توس ضمن اشاره به تماس شهروندان با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد، طی ۲۴ ساعت گذشته مبنی بر نام‌گذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: دو شنبه و سه شنبه این هفته کمیته نام‌گذاری شهرداری مشهد در خصوص این موضوع تشکیل جلسه می‌دهد.

وی با بیان اینکه تغیر نام هر خیابانی نیازمند تصویب آن در کمسیون فرهنگی شورای شهر مشهد و صحن علنی شورا شهر دارد، گفت: تا کنون 3 خیابان اصلی مشهد به عنوان کاندیداهای تغییر نام در نظر گرفته شده‌اند اما تا کنون تصمیمی برای تغییر نام هیچ یک از خیابان‌ها و معابر مشهد گرفته نشده است.

این منبع آگاه خاطر نشان کرد: اسامی خیابان‌های پیشنهادی محرمانه است و به دلیل حساسیت ها موجود نمی توانیم نام این خیابان ها را تا زمانی که وارد کمیسیون فرهنگی شود، رسانه ای کرد.

وی با تأکید بر اینکه از روز گذشته پیشنهادهای فراوانی به دست ما رسیده است، گفت: اما 3 خیابان اصلی به عنوان پیشنهاد های نهایی در روز دوشنبه یا سه شنبه در کمیته نام گذاری شهرداری مشهد مطرح می شود که در پایان باید در صحن علنی شورای شهر مشهد به تصویب برسد.

انتهای پیام/