به گزارش صبح توس؛ «إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِينَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ...» سردار شجاع و پر افتخار اسلام و ایران شهادتت مبارک! شهادتی چنین با دستی بریده و پیکر متلاشی اِرباً اِرباً شده چون ابوالفضل العباس (ع)، جایگاه رفیعت را نزد خدایت و اهل‌بیت (ع) و هم‌نشینی‌ات را با سرور و سالار شهیدان و شهدای کربلا به همگان نشان داد تویی که بفرموده رهبر «شهید زنده» و بقول خودت «کاندیدای گلوله» بودی.

ضمن ابراز تسلیت به ساحت مقدس امام زمان (عج)، رهبر خردمند انقلاب «آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای»، ملت ولایی ایران، خانواده معزز سردار شهید، هم‌رزمان جبهه مقاومت، مدافعان حرم، فاطمیون و تمام مسلمین دربند بخصوص در «افغانستان و عراق اشغال شده» این جنایت تروریستی را بشدت محکوم می‌کنیم.

آمریکا جنایتکار و اسراییل خون‌خوار کودک‌کش، آل سقوط و دیگر بردگانشان بدانند خون پاک این بزرگ‌مرد مقتدر و شهید ابو مهدی المهندس و دیگر همراهان؛ سیلی محکمی خواهد شد بر روی ناپاک دشمنان قسم خورده که دیگر روی آسایش را در سرتاسر خاورمیانه، اراضی اشغالی، عراق، افغانستان و کل جهان اسلام نخواهند دید.

قطعاً این جنایت سازمان یافته نقض آشکار سرزمینی دولت و ملت مستقل عراق بوده و از مصادیق آشکار تروریست دولتی آمریکا بشمار می‌رود و می‌باید از سوی مقامات عالی‌رتبه و دستگاه دیپلماسی نظام اسلامی ایران با شدت و عدت پیگیری شده و حق مقابله‌به‌مثل برای نظام اسلامی و محور مقاومت در هر گوشه‌ای از جهان در هر سطحی محفوظ بماند.

دنیا بخصوص قدرت‌های متجاوز به حریم کشورهای اسلامی بدانند؛ خاورمیانه بخصوص غرب آسیا از پاکستان و افغانستان گرفته تا عراق، یمن، عربستان، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین و... قلمرو مشترک همه مسلمانان و #خانه_مسلمین با هزاران سال قدمت تاریخی و فرهنگی مشترک است و سلطه گران و اشغالگران بیگانه حق ندارند #هفت_هزار_دورتر_از_نیویورک چکمه‌های ناپاکشان را در این سرزمین‌ها گذاشته و لانه گزینی کنند و قطعاً و به‌زودی توسط ملت‌های دربند چه با ارابه‌ها و چه با تابوت‌هایشان رانده خواهند شد!

ترامپ این تروریست دیوانه! آگاه باشد که تنها با رهبر آزاده، نظام اسلامی و مردم ولایی ایران رو در رو نیست بلکه با دلدادگان و عاشقان مکتب اسلام، انقلاب و نظام اسلامی در سرتاسر جهان اسلام و حتی اروپا و خود آمریکا طرف است!!

به‌زودی مردم آمریکا رئیس‌جمهور ابله شان را در هر لحظه از تاریخ آمریکا نفرین خواهند کرد زیرا این ما، محور مقاومت و تمام مستضعفان و آزادگان جهان هستیم که تاریخ عبرت‌آموزی را برای دولت آمریکا و نوچه‌هایشان در خاورمیانه خواهیم نوشت ان‌شاءالله.

سید روح‌الله ظهوری حسینی

فعال فرهنگی و دیپلمات رسانه دو ملت ایران و افغانستان

انتهای پیام/