به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل‌آباد پیش از ظهر امروز در جمع رأی اولی‌ها که در هنرستان شهیدی با حضور معاون فرماندار، مدیر آموزش‌وپرورش و معلمان همراه بود، اظهار داشت: نقش دانش آموزان در انتخابات به‌عنوان یک بخشی از مشارکت سیاسی و اهمیت آنان در توسعه سیاسی و جریان سازی بسیار مؤثر و اثرگذار است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان با مشارکت فعال در انتخابات دوم اسفند می‌توانند نقش بسزایی در سرنوشت میهن اسلامی داشته باشند، خاطرنشان کرد: ما باید بستر مشارکت دانش آموزان را فراهم کنیم تا این عزیزان به اهمیت حضور خود پی ببرند و همچنین دانش آموزان با مشورت دادن درست و صحیح به خانواده شرایط مشارکت هوشمندانه و حداکثری را در انتخابات فراهم کنند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان خلیل‌آباد در ادامه با اشاره بر ضرورت هوشیاری نسل جوان، نخبگان و به‌ویژه دانش آموزان در مقابل تهدیدات دشمن برای نفوذ و تولید ناامیدی و یاس برای پایین آمدن میزان مشارکت، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد چرخ‌های آینده این مرزوبوم که به‌دست شما خواهد چرخید را پنچر کند و فرمان آن را خود به‌دست گرفته و به‌جایی که می‌خواهد ببرد.

وی همچنین در پایان اذعان کرد: با مشارکت حداکثری مردم به‌خصوص رأی اولی‌ها در انتخابات هم ضریب اقتدار، عزت و هیمنه و شکوه ایران اسلامی بیشتر خواهد شد هم پوزه دشمن یک بار دیگر به زمین خواهد خورد.

گفتنی است در این نشست فرماندار خلیل‌آباد قول داد یک دیدار صمیمی با محوریت گفتمان سازی انتخابات با کلیه رأی اولی‌ها در محل فرمانداری برگزار شود تا دانش آموزان با این مقوله مهم بیشتر آشنا شوند.

انتهای پیام/