به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه راهبردی عمار شب گذشته در نشست بصیرتی شهرستان بردسکن که با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ بهم می ریزد حال یا در دور اول یا دور دوم خواهد بود.

وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند که اسرائیل باید از بین برود، خاطرنشان کرد: ضامن بقای آمریکا در منطقه، اسرائیل است و اگر بخواهیم خانه خدا را آزاد کنیم باید اسرائیل از بین برود و ایران امروز در مرز اسرائیل حضور دارد.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اینکه اوضاع عراق به هم ریخته است و حال معنای حضور رهبر را باید به خوبی درک کنیم، تصریح کرد: زمانی که خبر بازگشایی مرز عراق به بوکمال سوریه منتشر شد بسیاری پیش بینی کردند که اوضاع داخلی عراق به هم می ریزد.

وی با تاکید بر اینکه برای برداشتن گام دوم هیچ مانعی از دشمن جلوی پای ما نیست، اذعان کرد: آمریکا به دنبال این است که ما به خودمان ببازیم و مسلمانان این را جنگ صفین تجربه کردند، سپاه اسلام در جنگ صفین یک خیمه تا شکست دشمن فاصله داشت ولی در این جنگ به خود باخت.

طائب با بیان اینکه این نحوه گران کردن بنزین نبود که بعد هم اعلام کنید که خودم هم خبر نداشتم، عنوان کرد: نرخ بنزین باید سال به سال برای تامین یارانه ها افزایش پیدا می کرد ولی بر اساس برخی بی تدبیری ها این عمل صورت نگرفت و زمانی که دولت دید منابع تامین یارانه را ندارد به این روش بنزین را گران کرد.

وی با اشاره به اینکه ملت ما روز به روز بیدارتر می شود و این قبیل کارها تنها برای خود این افراد بد تمام می شود، تشریح کرد: انقلاب اسلامی ایران امروزه در موضع قدرت دنیا قرار دارد و دشمنان هر زمان که ما را تحریم می کنند اول خودشان ضرر می کنند.

رئیس قرارگاه عمار همچنین در ادامه بیان کرد: قبل از انقلاب تمام هواپیماهای مسافربری و جنگنده ایران از نوع آمریکایی بود ولی بعد از انقلاب که آمریکا ما را تحریم کرد آیا ما بدون هواپیما مانده ایم؟ سقوط های هواپیماهای ما بیشتر از آمریکا نیست.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا قطعات هواپیمایی ایران را تامین می کرد ولی بعد از تحریم ها، خط تولید قطعات هواپیمایی آمریکا تعطیل شد، ابراز کرد: 90 درصد گندم کشور از آمریکا تامین می شد ولی بعد از تحریم ها، تمام کشاورزهای گندم کار آمریکا بیکار شدند.

حجت الاسلام طائب با بیان اینکه زیرساخت های کشور به قدری محکم شده است که مقام معظم رهبری در ابتدای سال دستور رونق تولید را دادند، تاکید کرد: با دولت مذاکره و پیر نمی توان اسرائیل را جمع کرد و باید بدانیم که در یک جنگ قوی اقتصادی و تولید با دشمن قرار داریم و باید به دنبال مجلس و دولت جوان باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید این را باور داشته باشیم که در افق پیروزی هستیم و این سختی های طبیعی این راه است و دشمن به خوبی این را متوجه شده است.

انتهای پیام/